PBU WIKBAU SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o PBU WIKBAU SP. Z O.O.

Irek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać ? Tak dobrze się pracuje?

Joanna

@Gruby Grzesiek na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. Czy na pewno chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł, że w frimie PBU WIKBAU SP. Z O.O. panuje mobbing?

Joanna

Pracujesz w PBU WIKBAU? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy, a co, według Ciebie, warto by w zmienić?

Artur Wąchała

Witam. Ci co negatywne opinie piszą może by się przedstawili kim są. Łatwo się pisze jak się jest anonimowym. Kucharze, ogrodnicy lepiej znają się na pracy jaką nasza firma się zajmuje niż Elektrycy z dyplomem i stażem pracy kilkuletnim albo i lepszym. Nikt nikogo na siłę nie trzyma ani ślubu z nim nie brał. Pozdrawiam

Zygmund

aż taka kicha? chciałem tam złożyć papiery

Mam nadzieje ze juz ta firma nie istnieje .

Zdzisek

Nie polecam katastrofa Złodzieje i tyle

Zygmund

to nawet zarób 5 tys to jest ok a tu w szczecinie kicha

Przepracowałem u nich pół roku na okresie próbnym. Teraz dostałem dalszą umowę . Atmosfera ok, kwatery ok płaca mogła by być wyższa ale ogólnie jest pozytywnie.

Czemp

Ludzie pracują za dużo większe pieniądze, te małe to jakaś plotka

Zenon

A skąd to wiesz? W takich firmach jest chyba róznie. Nick pisał ze niby tam tak słabo zarabiaja to rotacja powinna byc chyba ze to jakas sciema była

Janek

ale że co niby? to ty do pracy się wybierasz czy na socjal hi hi

Janek

z tego co sie zorientowałem to stawki są różne . Najlepiej złóż cv, jak bedą zainteresowani to zadzwonia i ci powiedzą.

Janek

A co , nie kupowałeś nigdy środków czystości? Przeciez to nie jest jakoś mega drogie. Moze z 8 Euro wychodzil o miesięcznie z papierem toaletowym i proszkiem do prania .

Janek

No firma zapewniala. Nic sie nie płaciło za mieszkania ani za wode ,prąd. Środki czystości na własną reke ale to się zrzucaliśmy.

Janek

Ja mieszkalem w mieszkaniu 3pokojowym w 6 osob. A jakie media? Nie rozmumiem. TV grał, woda była, prąd też.

Janek

Pracowalem niecałe 3 miesiące i musialem zjechac z powodow osobistych . Kwatery bardzo dobre ( w innych firmach spałem nawet na podłodze ) , zarobki średnie ale czas. Ogólnie polecam.

Koleś

A co masz Kaja na mysli? Dla tych co dlugo pracują podobno cos czasami daja ale ja byklem za krutko wiec nie wiem.

Nick

Słuchajcie ludzie! nigdy nie przyjmujcie się do tej firmy,bo to oszuści,chłopaki pracują po 240 godzin a na wypłatę dostają po 500,700 do 1000 euro ( ja wcześniej tam pracowałem)

Zenon
@Nick 15.08.2016 14:16

To ty frajer jakis ze tam pracowałeś za takie pieniądze ? Jak przyjmujesz sie do pracy to jacys ludzie tam pracuja, albo musieli byc wszyscy nowi i nikt nic nie wiedzial bo raczej ci co pracuja jakisz czas to za takie pieniadze by ni robili. i taka roznica przy 240 godzinach od 500-1000 Euro. dziwne to troche.

Luck

Mają wynajete mieszkania o srednym stnadradzie ale nie jest to syf typu hotele robotnicze.

Luck

Pracowałem u nich. Średnio płacą ale jest umowa,legalna praca, dobre warunki zakwaterowania.

Koleś

Wrzucają czasami oferty pracy. W wiekszości trafiają tam znajomi tych co tam pracuja. Ja też kiedyś tam tak trafilem ale poszedlem potem do innej firmy za lepszą stawkę. Ale umowę o prace daja, przynajmniej ja mialem i ci z ktorymi pracowalem tez. Teraz sie zastanawiam czy znowu do nich nie startować.

erwin185

pracowalem w tej firmie prawie trzy lata bylem na budowie w lipsku firma jest ok place regularne delegacje wyplacane kadrowa i ksiegowa w porzadku jak na polski rynek to dobra firma zwolnilem sie sam bo wyjechalem za granice ze swoja dzialalnoscia.pozdrawiam firme WIKBAU.

Konstanty

Polecam. Płaca terminowo, nie ma problemów ze jazdami do kraju, kwatery ok.

pomocnik

Pracowałem prawie rok, była redukcja bo mało roboty. Polecam, płacą, kwatery ok.

elektryk - pracujący

Pracowalem na wyjazdach z Polski na A1 . Delegacje mi nie pszyslugiwaly ale pozostale rzeczy mialem wyplacne. Nie wiem jak kolega gniewny sie zatrunial, moze sam sie nacpales.

NICK

Nie zwolnili , dalej pracuje,a ty pewnie sam jesteś piekarzem i dlatego tak bronisz tej firmy

elektryk - pracujący

O jaki odważny kolega napisał, innych z nazwiska wymiania ale sam to Anonim. Brawo za odwagę!!!. Pracuję w tej firmie już parę lat. Piekarza żadnego nie poznałem tam, ogrodnika także nie poznałem. Pracuje czesc , którzy nie są z zawodu elektrykami ale są pomocnikami - do tego nie trzeba miec wykształcenia. Ale pozdrawiam kolege Anonima. Pewnie niedawno go zwolnili i gorzkie żale wylewa. .... Dobre , powiem innym, też się pośmieją.

gniewny
@elektryk - pracujący 25.02.2015 23:08

tak ci dobrze to napisz czy za delegacje i urlop dostałes kasę

elektryk

Polecam. Pracowałem 2 lata. Solidna firma. Płacą w terminie.

monter-nie pracuje

Pracowałem pare miesięcy w 2012 i caly rok 2013 w tej firmie na budowie w Lipsku. Mieszkalismy w sredniej klasy hotelu. Dojazd na budowe byl zapewniony, zakwaterowanie tez. Pensje byly regularne. Ogulne wrazenie bes zastrzezen.

obecny pracownik

Pracuję od ponad 3 lat w tej firmie w Polsce. Wszystko co sie nalerzy jest placone. Wynagrodzenia nie są zbyt wysokie ale przynajmniej platne terminowo. Warto sie zaczepic w tej firmie.

gniewny
@obecny pracownik 17.02.2015 16:02

tys sie chyba nacpał bracie jak wszystko płaca urlpop i delegacje zwrot za przejazdyb badania i ubranie wypłacili ci

elektryk

Pracowałem 1,5 roku. Mieszkania normalne jak na delegacji.Wynagrodzenie wypłacane terminowo. Nie mam zastrzeżeń.

elektryk

Odradzam.Mieszkania dno,podpisujesz diety,których nie dostaniesz.KATASTROFA.

Zostaw opinię o PBU WIKBAU SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBU WIKBAU SP. Z O.O.