Omega

Kraków

Opinie o Omega

Pedro

Zastanawiająca jest tak długa cisza na forum. Czy jest tak dobrze czy tak źle?

sscaa

Procedura przystąpienia do sieci jest przygotowana zarówno dla osób z doświadczeniem w branży, jak również dla tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi do kariery. Rekrutuja ludzi jako partenrów biznesowych.

tomek

jak to oni szukają osób przed czterdziestką? czy to nie jest jednak jakaś dyskryminacja? bo mi się wydaje, ze nie powinno tak być jednak, że oni jakieś przedziały wiekowe konkretne dają. A w sumie firma Omega to wydaje mi się, że również praca np. dla kobiet po czterdziestce jest możliwa np jako ksiegowa czy na recepcji..

lech.op

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Omega ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. FHU OMEGA poszukuje kierowców na szambiarkę. Prca na terenie Krakowa i okolicznych gmin.   Wymagania: -punk... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5690463?keywords=&region=

lacky

Tragedia firma szkoda czasu brygadzistka pożal się Boże udaje prezesa a tak naprawdę na niczym się nie zna lepiej jest w Biedronce

alfa

Pewnie taka sama złodziejska "firma",jak jakaś tam K.U.K internationale logistik, zarejestrowana POdobno w Niemczech.Jedna banda złodzieji którym POsra...y "rząd"i jego członkowie z POd znaku PO POzwala na przekręty,pewnie sami mają z tego coś dla siebie.Te firmy,które wchodzą w "układy" ze złodziejami są tak samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte,jak i ci którzy POdają się za ich właścicieli i prezesów.

Szczęśliwy

Panowie inż. sami się zwolnili :) Co do przyjęć to raczej sami starzy pracownicy tam są, więc jak się ktoś sam nie zwolni z tego "cyrku" to raczej miejsca nie będzie dla nowych. Umowy na stałe.

Szczęśliwy

W okresie tylko jednego miesiąca zwolniło się z tego zakładu 3 dobrych inżynierów, dwóch jakościowców i jeden automatyk. Trochę daje do myślenia.

Były handlowiec

Mogę się tylko podpisać pod tym co wyżej. Wlaściciel nie ma pojęcia o tym ,że za jakiś czas na jego glowę zwali się kilkanascie pozwów. Wtedy nawet jego dyrektorzy mu nie pomogą. Zwłaszcza,ze co jakiś czas sami go olewają i zostawiają. Ostatnio w omedze też się pozmieniało,bo znów odeszło kilkudziesięciu handlowców. Bo nie płacili im w terminie. Firma syf i oszukują każdego. Lepiej do marketu na kasę iść.

Z miłą chęcią postaram sie nagłośnić moją sprawę w telewizji! Więc jeżeli ktoś z pracowników to czyta, to radzę uważnie oglądać telewizję i programy żerujące na takich sprawach.

A może jakieś konkrety ?? Bo jakoś bełkot wychodzi. Mam też pewne zastrzeżenia,ale tak jest w każdej znanej mi firmie. Wiadomo tylko,że najbardziej marudzą tacy handlowcy którzy albo niewiele umieją, albo im się nie chce pracować. Albo jedno i drugie.

Też były pracownik

Żart!Nigdy i nigdzie za żadną kasę takiej fuchy.Miałem przygodę z tą instytucją(na szczęście krótkotrwałą) i poznałem ludzi.To już historia i niewarto się nad tym rozwodzić.Nie polecam!

Zostaw opinię o Omega - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega