Darbud Dariusz Wydra

Mościska

Opinie o Darbud Dariusz Wydra

eddy

ale nie uważasz, Minia, że należało by pisać konkretnie ???Ja nie wiem o czym Ty piszesz??

karol

darujcie sobie tą firme.

KOSA

Chłopaki dajcie namiary na niego gdzie można go spotkać na budowie

My tez sie dalismy nabrac na niego pierwszy i ostatni raz wicej razy nikogo w [usunięte przez moderatora] nie zrobi,dajcie namiary na niego gdzie teraz ma budowe.

hahahaha załozyłem [usunięte przez moderatora] sprawe w sadzie o wyplate wynagrodzenia a on nie ma nawet kasy zeby na sprawe przyjechac.taki pracodawca

przydupas

biedak.to co ta firma wyrabia to skandal.jak tam pracowałem to pracownicy odchodzili jeden po drugim

ta firma to wielki przekręt.[usunięte przez moderatora] na czele z [usunięte przez moderatora].złodzieje jedne.

chycel

daje umowe.jak sie zgłosi do pipu jak wiesz co to jest cymbale.kumpel se rozwalił reke to mu [usunięte przez moderatora] dal sto słotych zeby bylo cicho.wyplaty zadnej nie dostałem.

spender

daje zaliczki.ale trzeba sie o nie prosic.a wypłat nie ma.koles wiec sie koles zastanów co piszesz matole.

Ta osoba co napisała tą wiadomość jest głupia. Nie ma pojęcia chyba na temat pracy na budowie. Są osoby które wyłudzają pieniądze od pracodawcy. Te firmy przyjmują na umowę o pracę i rozdają zaliczki

Zostaw opinię o Darbud Dariusz Wydra - Mościska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darbud Dariusz Wydra