Opinie o Darbud Dariusz Wydra w Mościska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Darbud Dariusz Wydra, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Darbud Dariusz Wydra o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbud Dariusz Wydra w Mościska

Adam Nowy wpis

@karol dlaczego mamy sobie darować firmę? Jaki jest powód ?

eddy Nowy wpis

ale nie uważasz, Minia, że należało by pisać konkretnie ???Ja nie wiem o czym Ty piszesz??

karol Nowy wpis

darujcie sobie tą firme.

KOSA Nowy wpis

Chłopaki dajcie namiary na niego gdzie można go spotkać na budowie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Darbud Dariusz Wydra? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

My tez sie dalismy nabrac na niego pierwszy i ostatni raz wicej razy nikogo w [usunięte przez moderatora] nie zrobi,dajcie namiary na niego gdzie teraz ma budowe.

hahahaha załozyłem [usunięte przez moderatora] sprawe w sadzie o wyplate wynagrodzenia a on nie ma nawet kasy zeby na sprawe przyjechac.taki pracodawca

przydupas

biedak.to co ta firma wyrabia to skandal.jak tam pracowałem to pracownicy odchodzili jeden po drugim

ta firma to wielki przekręt.[usunięte przez moderatora] na czele z [usunięte przez moderatora].złodzieje jedne.

chycel

daje umowe.jak sie zgłosi do pipu jak wiesz co to jest cymbale.kumpel se rozwalił reke to mu [usunięte przez moderatora] dal sto słotych zeby bylo cicho.wyplaty zadnej nie dostałem.

spender

daje zaliczki.ale trzeba sie o nie prosic.a wypłat nie ma.koles wiec sie koles zastanów co piszesz matole.

Ta osoba co napisała tą wiadomość jest głupia. Nie ma pojęcia chyba na temat pracy na budowie. Są osoby które wyłudzają pieniądze od pracodawcy. Te firmy przyjmują na umowę o pracę i rozdają zaliczki

Zostaw merytoryczną opinię o Darbud Dariusz Wydra - Mościska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Darbud Dariusz Wydra