Kersten Europe Sp. z o.o.

Adres: Przemysłowa 6, Kleszczów

NIP: 7712219572 REGON: 590564501 KRS: 0000040233

Kersten Europe Sp. z o.o.

Opinie o Kersten Europe Sp. z o.o.

JA

Fajna firma, dbają o pracownika, dyrektor bardzo profesjonalny i człowiek na poziomie, wypłaty na czas, wszystkie świadczenia odprowadzane. Bardzo fajna atmosfera, rzadko się zdarza taki pracodawca. Wszyscy się starają o atmosferę i sukces przedsiębiorstwa.

Masz wiedzę na temat pracy w firmie KERSTEN EUROPE SP. Z O. O.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Kersten Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kersten Europe Sp. z o.o.