FMH Management und Unternehmensberatung GmbH & Co. Warentreuhand und Handels KG

Opinie o FMH Management und Unternehmensberatung GmbH & Co. Warentreuhand und Handels KG

ja

a żadnych inf dotyczących tej firmy

daga_ka

witam. od ostatnich kilku miesiecy daja ogloszenia ukazujac ile placa na dane stanowisko (dosyc dobra stawka w porownaniu do konkurencji ktora to widzi)zbieraja cv i nie ma ich przez jakis czas i znow sie pojawiaja z tym samym ogloszeniem. nie dziwi to was?

Zostaw opinię o FMH Management und Unternehmensberatung GmbH & Co. Warentreuhand und Handels KG - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FMH Management und Unternehmensberatung GmbH & Co. Warentreuhand und Handels KG