KOLWIN Spółka z o.o.

Łask

Opinie o KOLWIN Spółka z o.o.

marcin

Zarobki bardzo małe jak na prace w bardzo niesterylnych i szkodliwych warunkach..na dodatek trzeba uzerac sie z pijanymi wspolpracownikami..kierownictwo zwane tylko z kierownictwa nic nie robi aby polepszyc sytuacje, a brygadzista Pan Jacek C. kradnie co popadnie robiąc do tego maślane oczy przed szefem, że tak ma być, że to normalne..

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie KOLWIN Spółka z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o KOLWIN Spółka z o.o. - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLWIN Spółka z o.o.