Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar

Wrocław

Opinie o Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar

mnx

olek, z tego co mi wiadomo to u nich praca w tym momencie jest niemożliwa. PRzede wszystkim jest to mała firma i nie potrzebują tyl pracowników ilu byście chcieli :) Mimo wszystko konkurencja może polepszyć ich sytuacje.

olek

Nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni,P.Maria i Jan mają to we krwi,nie płacą bo najpierw liczą się ich przyjemności a dla pracowników i firm współpracujących zwykle już brakuje pieniędzy. Znaleźli sobie sposób na życie.Mam nadzieje że jak już trafią do więzienia tam gdzie ich miejsce to szybko stamtąd nie wrócą.

pogrążony

Nic się nie zmieniło.Nie płacą,rujnują rodziny a sami się dobrze bawią,Osiedle Brama Krętaczy w trzebnicy doczekało się wniosku o upadłość

brak wypłaty !

były pracownik

No i Maria Prześlakowska doczekała się Aktu Oskarżenia za brak opłat ZUS . Grozi jej do 10 lat . Brawo dla Prokuratury !

anty jan mar

brak wypłat, sprawy w sądzie i u komornika - omijaj firmę z daleka

były pracownik

Pracowałem tam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar