Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane "JAWA - BUD" S.C. J. Kliś i Ł. Waleczek

Pszczyna

Opinie o Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane "JAWA - BUD" S.C. J. Kliś i Ł. Waleczek

agata

przestroga dla podwykonawców nie wypłacalny oszust ,gadać umie pięknie Ale jak przychodzi do wypłaty 20 czy 50 tysiecy to Cię wywali3 dni przed zakończeniem .koniecznie podpisujcie umowę.

stokrotka
@agata 03.11.2017 15:33

hehe nie Ciebie tylko wyruch....

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane "JAWA - BUD" S.C. J. Kliś i Ł. Waleczek ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw opinię o Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane "JAWA - BUD" S.C. J. Kliś i Ł. Waleczek - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane "JAWA - BUD" S.C. J. Kliś i Ł. Waleczek