ZEN-KA TYNK ZENON TUSK

Ręboszewo

Opinie o ZEN-KA TYNK ZENON TUSK

KG

Szef złoto nie mam nic do zarzucenia kasa super umowa od pierwszego dnia

Jezeli nie pracujecie tej firmie to skad możecie wiedzieć jaki Pan Zenon jest dla swoich pracowników? Pracuje juz u niego 8 lat i jeszcze nie było nigdy tak jak piszecie w swoich beznadziejnych komentarzach. A to ze nie odbiera to samo za siebie mowi ze On jak ma swoja firme to ma duzo innych obowiązków ale zawsze odzwania jak tylko ma czas. Jak jesteście tacy mądrzy to przyjedzcie na spotkanie u niego w firmie i powiedz to prosto w twarz. A co do płacenia to zawsze wszystko jest na czas nigdy nie bylo tak ze trzeba czekac na wyplate w porównaniu do innych firm i ma do tego najlepsza stawke jaka moze byc. Nikt nie da tyle co on.

Pycha ssnsj
@Pracownik 07.11.2017 21:57

To chyba twn papudrak zenek sam o sobie napisal. Kasy tyle ludziom wisi ze sie dziwie ze jeszcze morde ma całą

Jeremi 65

Ostrzegam potencjalnych klientów przed tą firmą. Nie spotkałem się z bardziej niesolidną firmą. Nie dotrzymuje terminów, lekceważy klienta, nie odbiera telefonów widząc kto dzwoni. Tej firmy nie poleciłbym nawet wrogowi!!!

opw

nie płaci na czas i oszukuje pracowników jednym słowem kłamca

gość

każdy może sobie takie coś napisać ale to stek kłamstw napisany przez konkuręcje z drugiej strony ''jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził''

klient

Nie pracowalem u tego Pana ale jak tak traktue swoich klientow to i zapewne pracownikow nie inaczej. Nieslowny/opryskliwy/brak punktualnosci....

Zostaw opinię o ZEN-KA TYNK ZENON TUSK - Ręboszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZEN-KA TYNK ZENON TUSK