OMEGA - ELEKTRO 45-129 Opole

Opole

Opinie o OMEGA - ELEKTRO 45-129 Opole

Voooodoooo

Niezbyt rozwojowa firma, która osiadła na laurach w latach 90. Potencjał był olbrzymi, ale nie wykorzystany. Zarobki średnie, maszyny kilkudziesięcioletnie naprawiane tylko jak odmówią posługi, ciężko wydębić sprzęt do pracy. Pracownicy fizyczni w olbrzymiej większości (łącznie z kierowcami) sfrustrowani, traktowani jak ludzie niższej kategorii i na wiecznej bani. Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji jest niemile widziane. Olbrzymi plus - praca wokół komina - człowiek codziennie je obiad i śpi u siebie w domu.

Zostaw opinię o OMEGA - ELEKTRO 45-129 Opole - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMEGA - ELEKTRO 45-129 Opole