HARNAŚ Bar Uniwersalny

Katowice

Opinie o HARNAŚ Bar Uniwersalny

Horek

NIE POLECAM MORDOWNIA !!!!

heksa(66

Masakra jak ktoś pali to może być nie ma sali dla niepalacych

profesorek

nocóż,przepisy łamane na każdym kroku,nie przestrzeganie zakazu palenia,pali się wszystko i całym lokalu,gry hazardowe ,alkohol podawany osoba nietrzeźwym i nie letnim,poza ty brud i smrod o wc nie wspominam

doberman.80@wp.pl

Mordownia zwykla, wc-dramat,jak ktos lubi speluny to polecam.

tygrys

zwykla melina,ciagle burdy,smrud ,brak przestrzegania zakazu palenia,strach wchodzic nie polecam

EUGENIUSZ

gość - 2011-10-08 15:05:21 Bardzo przyjemne miejsce. Wystrój bardzo klimatyczny i zgodny z nazwą ''Harnaś'' :) POLECAM!MELINA PRACODAWCA JERST [usunięte przez moderatora] POZDRAWIAM ULUBIONY KLIENT

gość

Zostaw opinię o HARNAŚ Bar Uniwersalny - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HARNAŚ Bar Uniwersalny