Bar Uniwersalny Harnaś Andrzej Bodziony

Opinie o Bar Uniwersalny Harnaś Andrzej Bodziony

Filtruj opinie po kryteriach:

Stefan
 Opinia

Czy na forum znajdą się osoby, które pracują albo pracowały w Bar Uniwersalny Harnaś Andrzej Bodziony? Jak oceniacie firmę? Co uważacie za największą zaletę pracy w tym miejscu, a co wam przeszkadza? Napiszcie także nieco o wysokości zarobków i szansach na rozwój.

Opinia

Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie HARNAŚ Bar Uniwersalny? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Horek
 Opinia

NIE POLECAM MORDOWNIA !!!!

Tak5Nie

heksa(66
 Opinia

Masakra jak ktoś pali to może być nie ma sali dla niepalacych

profesorek
 Opinia

nocóż,przepisy łamane na każdym kroku,nie przestrzeganie zakazu palenia,pali się wszystko i całym lokalu,gry hazardowe ,alkohol podawany osoba nietrzeźwym i nie letnim,poza ty brud i smrod o wc nie wspominam

doberman.80@wp.pl
 Opinia

Mordownia zwykla, wc-dramat,jak ktos lubi speluny to polecam.

Tak1Nie

tygrys
 Opinia

zwykla melina,ciagle burdy,smrud ,brak przestrzegania zakazu palenia,strach wchodzic nie polecam

Tak1Nie

EUGENIUSZ
 Opinia

gość - 2011-10-08 15:05:21 Bardzo przyjemne miejsce. Wystrój bardzo klimatyczny i zgodny z nazwą ''Harnaś'' :) POLECAM!MELINA PRACODAWCA JERST [usunięte przez moderatora] POZDRAWIAM ULUBIONY KLIENT

gość

Zostaw opinię o Bar Uniwersalny Harnaś Andrzej Bodziony - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Uniwersalny Harnaś Andrzej Bodziony

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.