CONTEL SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o CONTEL SP. Z O.O.

BPCC

Firma Cafe Club Sp ZOO i Contel Sp ZOO to ta sam firma, która oszukuje swoich pracowników, nieterminowo wypłaca wynagrodzenie, od wypłaty potrąca wszystko co się da (i to nieważne, że niezgodnie z przepisami prawa pracy). NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!!

Barista

Praca i współpraca z tą tzw firmą to straszna porażka w karierze każdego baristy - zarówno tego doświadczonego jaki osoby która chce podjąć pracę w jednej z kawiarni firmy Contel a obecnie Cafe Club Sp zoo. Pensja najniższa z możliwych a co najgorsze NIGDY NIE PŁACONA REGULARNIE (normalne, że załoga dostaje wynagrodzenie z 7-14 dniowym opóźnieniem bez słowa przepraszam)a jak poruszysz ten temat to dostaniesz zawsze odpowiedź: niebawem będzie na koncie...musicie poczekać i czekasz kilka dni :). Na dodatek pensja często okrojona przez regionalnego albo prezesa z wielu powodów: a to audyt, a to koszty dozwolone przekroczone a to chorobowe... itp itd a w dodatku zatrudnienie tylko w oparciu o umowę-zlecenie (śmieć a nie umowa). Poza tym żadnych szkoleń, kursów... nic!!! Jeśli chodzi o atmosferę w kawiarniach to super (no może nie we wszystkich). Kierownicy kawiarni, kierownicy zmian i bariści w większości to super załoga. Jeśli chodzi o zarzą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hmmm... nie jest już tak kolorowo. Jest to zbiór przypadkowych ludzi którzy nie maja pojęcia o kawiarniach i kawie. Regionalny nie wie jak wyglądają poszczególne gatunki kawy, nie ma pojęcia o ekspresie, o Espresso i o kawie. Nie polecam pracy ani współpracy z tą firmą. Jest nierzetelna i nieuczciwa. Jeśli ktoś chce pracować w kawiarni to polecam inne... te jako potencjalny pracownik radzę omijać.

Zostaw opinię o CONTEL SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONTEL SP. Z O.O.