Opinie o ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik w Siedlce

Mikołaj Nowy wpis

Jak obecnie współpracuje Wam się z ELEKTROINSTAL? Ostatnie wpisy były dodane dawno temu, jakie zmiany zaszły od tego czasu i jak obecnie oceniacie tę firmę? Liczę na Wasze odpowiedzi.

W grudniu po południu Nowy wpis
@Mikołaj

Prowadzi export a ty skąd żeś się urwał hahaha

Gipsiarz Nowy wpis

Trzeba mieć w głowie pustkę żeby tak robić. Kasę chcą. Prace chcą a myślą że za stanie pół dnia będzie pensja a potem płacz i lament ... ludzie ! Zabierajcie ze sobą mózg na budowę : D

Benio Nowy wpis

I chłopcy polecieli ha ha ha zamiast robić to robili flaszeczki.

malarz

szef jest spoko : ) dawajcie do nas jak potraficie robić

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Benio

Gorzej z tymi co piją hahaha kariera krotka Ale fachowiec ma co tam robić i ma za co robić trzeba przyjść pokazać swoje zdolności Dobrze robisz fuche to jest spoko A my teraz Gdańsk witamy

Młody

Dla zainteresowanych .Firma szuka fachowców na kolejne budowy .

sd

@ewent wiesz co wydajemy się ze akurat takie coś jak kwestia wynagrodzenia to zależy od wielu czynników i ciężko stwierdzić czy każdy będzie miał tyle samo bo nie wiadomo przecież jaki masz staż pracy chyba najlepiej będzie poczekać do rozmowy kwalifikacyjnej

Numer jest dostępny na olx tylko to jest do biura pewnie Pani Basia odbierze. Pozdrawiam.

Ke4ir

Firma Pana Macieja robiła u mnie generalne remonty. Wszystko zawsze na plus, nie miałem problemów nigdy, Polecam :)

Agata

Potrzebuję kontakt do elektroinstal, konkretnie do szefa. Ten z numer na internecie nie odpowiada. z góry dziękuję

Pracownikk
@Agata

Witaj w jakiej sprawie chcesz do niego kontakt ?

Pracownikk
@Agata

Wszelkie informacje można pozostawić na e-mailu : elektroinstal.siedlce@onet.pl Proszę o podanie na maila do siebie kontaktu telefonicznego.

Mario

Poszukujemy gipsiarzy. Tynkarzy. Malarzy do agregatu. Pracy jest nie do przerobienia. Ostatnio liczyłem to z biurem jest ponad 50 osób. I właśnie skonczylismy blok robić i jest następny do remontu jak coś to poście oczywiście wszystko w warszawie.

Mario

Ja robie i nie narzekam. Pracy jest dużo. A zwłaszcza w warszawie poprawiamy po super szpecach z warszawy. Ha ha ha. Dobrze ze nie robią bo więcej psują niż robią.

Robią wszytsko ale nadają się DO NICZEGO

Mariusz

Witam. Firma się zmieniła. Robione są też instalacje elektryczne. Ale przy okazji. Teraz to firma która wykonuje roboty pod klucz. I nie domki jednorodzinne tylko inwestycje większych gabarytów. Tak jak wiem to ze trzy spore roboty są.

wawa

Witam. Robiłem jako podwykonawcy i było ok. Pieniądze co tydzień dostawalem . Obecnie jest tylko murowanie i jakieś drobne wykończenia. Elektrycy coś robią ale nie wiem gdzie co i jak. W lutym zaczynamy jakąś sieciowke remontować i podobno będzie parę sklepów. Pozdrawiam.

Krzysiek

Ja robie juz ze 3 lata z małymi przerwami. Roboty jest tyle za Maciek jeździ i nawet nie ma czasu zajrzeć przez miesiąc. Trochę ludzi się przewija ale to dlatego bo robić im się nie chce. W tej chwili mamy 3 robótki. Jedna konkretna. Ludzi jest trochę w porywach do 35. Głównie wykończenia elektryka. I na jesieni zaczęliśmy stawiać od fundamentów.

Krzysiek

Ja robie. NIEUDACZNICY gadają głupoty. A ten kto robi ten pieniądze ma na czas.

MACIORA

CHCECIE ROBIĆ ZA DARMO TO ZAPRASZAM

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik - Siedlce

ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Truskawkowa 5
    08-110 Siedlce