ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik

Siedlce

Opinie o ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w ELEKTROINSTAL? Chętnie dowiemy się co lubisz w swojej pracy, a co według Ciebie warto by w firmie zmienić.

Gipsiarz

Trzeba mieć w głowie pustkę żeby tak robić. Kasę chcą. Prace chcą a myślą że za stanie pół dnia będzie pensja a potem płacz i lament ... ludzie ! Zabierajcie ze sobą mózg na budowę : D

Benio

I chłopcy polecieli ha ha ha zamiast robić to robili flaszeczki.

malarz

szef jest spoko : ) dawajcie do nas jak potraficie robić

Benio

Gorzej z tymi co piją hahaha kariera krotka Ale fachowiec ma co tam robić i ma za co robić trzeba przyjść pokazać swoje zdolności Dobrze robisz fuche to jest spoko A my teraz Gdańsk witamy

Młody

Dla zainteresowanych .Firma szuka fachowców na kolejne budowy .

sd
użytkownik zarejestrowany

@ewent wiesz co wydajemy się ze akurat takie coś jak kwestia wynagrodzenia to zależy od wielu czynników i ciężko stwierdzić czy każdy będzie miał tyle samo bo nie wiadomo przecież jaki masz staż pracy chyba najlepiej będzie poczekać do rozmowy kwalifikacyjnej

Numer jest dostępny na olx tylko to jest do biura pewnie Pani Basia odbierze. Pozdrawiam.

Ke4ir

Firma Pana Macieja robiła u mnie generalne remonty. Wszystko zawsze na plus, nie miałem problemów nigdy, Polecam :)

Agata

Pracownikk
@Agata 24.07.2016, 11:55
Potrzebuję kontakt do elektroinstal, konkretnie do szefa. Ten z numer na internecie nie odpowiada. z góry dziękuję...

Witaj w jakiej sprawie chcesz do niego kontakt ?

Pracownikk
@Agata 24.07.2016, 11:55

Wszelkie informacje można pozostawić na e-mailu : elektroinstal.siedlce@onet.pl Proszę o podanie na maila do siebie kontaktu telefonicznego.

Mario

Poszukujemy gipsiarzy. Tynkarzy. Malarzy do agregatu. Pracy jest nie do przerobienia. Ostatnio liczyłem to z biurem jest ponad 50 osób. I właśnie skonczylismy blok robić i jest następny do remontu jak coś to poście oczywiście wszystko w warszawie.

Mario

Ja robie i nie narzekam. Pracy jest dużo. A zwłaszcza w warszawie poprawiamy po super szpecach z warszawy. Ha ha ha. Dobrze ze nie robią bo więcej psują niż robią.

Gość

Robią wszytsko ale nadają się DO NICZEGO

Mariusz

Witam. Firma się zmieniła. Robione są też instalacje elektryczne. Ale przy okazji. Teraz to firma która wykonuje roboty pod klucz. I nie domki jednorodzinne tylko inwestycje większych gabarytów. Tak jak wiem to ze trzy spore roboty są.

wawa

Witam. Robiłem jako podwykonawcy i było ok. Pieniądze co tydzień dostawalem . Obecnie jest tylko murowanie i jakieś drobne wykończenia. Elektrycy coś robią ale nie wiem gdzie co i jak. W lutym zaczynamy jakąś sieciowke remontować i podobno będzie parę sklepów. Pozdrawiam.

Krzysiek

Ja robie juz ze 3 lata z małymi przerwami. Roboty jest tyle za Maciek jeździ i nawet nie ma czasu zajrzeć przez miesiąc. Trochę ludzi się przewija ale to dlatego bo robić im się nie chce. W tej chwili mamy 3 robótki. Jedna konkretna. Ludzi jest trochę w porywach do 35. Głównie wykończenia elektryka. I na jesieni zaczęliśmy stawiać od fundamentów.

Krzysiek

Ja robie. NIEUDACZNICY gadają głupoty. A ten kto robi ten pieniądze ma na czas.

MACIORA

CHCECIE ROBIĆ ZA DARMO TO ZAPRASZAM

Krzysiek

Rozmawiałem z Wodzem i powiedział ze sprawy powygrywał.

Jutro się zdzwonimy

Kat

cześć Krzysiek tele nie mam do Ciebie co tam w Poznaniu. ja siedzę na galeri i poprawki robię po gnojach .Sajgonnnn.

Krzysiek

Ja robię dla (usunięte przez administratora)już ponad dwa lata i nie było problemu.

Karol

co prawda to prawda (usunięte przez administratora) zarobki slabe

Rzeszów
@Karol 13.02.2014, 17:06
co prawda to prawda (usunięte przez administratora) zarobki slabe

hah Pan (usunięte przez administratora) coś został obgadany dzis przez pracowników

kamil

Nie pracujcie dla niego (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROINSTAL Maciej Jakubik