LAMDA MARITIME SP.Z.O.O.

Wrocław

Opinie o LAMDA MARITIME SP.Z.O.O.

LALA

NIE PRACAOWALO SIE TAM ALE MOZNA POWIEDZIEC ZE RZMOWA REKRUTACYJNA JEST PROWADZONA NIECO CIEKAWIE.OTOZ ZAPRASZAANA OSOBE SIADA SIE DO KOMPUTERA DO PROG.WORD I KAZE SIE PRZZSEPISAC Z DUZEJ KARTKI A4 TEKST W J.ANG. DOT.ICH DZIAŁALNOŚCI W CIAGU 10 MIN. ILE ANPISZESZ TYLE NAPISZESZ/ POTZNIEJ FAZA II TO TEST NA PRZETLUMACZENIE TEKSTU Z J.POL NA ANG. JAKA UMOWA MIEDZY FIRMAMI ;P DO DYSPOZYCJI MASZ SLOWNIK Z NETA.//ZNACZY Z JAKIEGO CHCESZ MZOESZ KORZYTSAC CHODZI O TO ZE MASZ DO DYS. INTERNET TA FAZA NIE JEST NA CZAS ;P

Zostaw opinię o LAMDA MARITIME SP.Z.O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAMDA MARITIME SP.Z.O.O.