BodyConcept

BodyConcept

Opinie o BodyConcept

Kazimierz

@Jasia Lojalny, ale i wyrozumiały szef to bardzo istotny aspekt w każdej pracy. Jak długo już pracujesz w BodyConcept? Skupiłaś się na osobie szefowej, ale dobrze byłoby, jakbyś również napisała coś o samych warunkach zatrudnienia w tym miejscu. Myślę, iż w ten sposób pomogłabyś tym użytkownikom forum, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą.

Delfin
@Kazimierz 03.07.2018 16:17

Jak ktoś jest zainteresowany jaką kolwiek pracą to się idzie na rozmowę kwalifikacyjną . Na rozmowie kwalifikacyjnej ten zainteresowany pracą wszystkiego się dowie na miejscu. Kto na forum piszę o warunkach zatrudnienia?

Czy mógłby ktoś polecić firmę BodyConcept osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Jasia
@Jasia 23.06.2018 22:25

*empatyczna...miało być zamiast słowa "sympatyczna" . Chociaż i sympatyczna też jest ????

Jasia

A mi bardzo się podoba i atmosfera, i personel. Efekty też mam. Zaczęłam zabiegi esthetical gym z czystej ciekawości i nie za bardzo wierzyłam w efekty tych zabiegów. Ale właśnie super podejście miała jedna piękna brunetka????, przekonała mnie. Zaufalam. I jestem zadowolona. Nie byłam jeszcze na innych zabiegach. Ale zamierzam. Mysle że warto spróbować. P. S. I na pewno żeby był efekt trzeba wspomagać dietą. I nie narzekać że po zabiegach nie ma efektu...Pozdrawiam gorąco piękna brunetke????

Czy brak nowych komentarzy o BodyConcept oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

ogog

No to w sumie mogliby pomyśleć o tym, by mierzyć klientki w odzielnym pomieszczeniu niż w szatni przy wszystkich @klient ale tak to nie ma co im zarzucić.

klient

Atmosfera w porządku, zabiegi intensywne w pakiecie zbyt drogie. Pakiet GE jest ok i przynosi efekty pod warunkiem, że ktoś dobrze dobrał te zabiegi. Beznadziejny zwyczaj mierzenia klientek w szatni i publiczne podawanie wagi i wymiarów przy innych klientach. Nie dość, ze mało tam miejsca to jeszcze cholernie krępujące. Nie zgadzajcie się na to i żądajcie osobnego pomieszczenia. Personel miły za wyjątkiem 1 osoby.

pa_

Potwierdzam, szefowa udająca świetną babkę i obiecująca porządną pensję okazuje się kłamliwą wredną osobą , która na każdym kroku próbuje doprowadzić do depresji. Zarobki hmm 2000 zł to pensja maksymalna i rzadko widziałam taką kwotę na koncie. Do tego zabiegi, które mają tylko uszczuplić portfel klienta a nie jego tuszę. Ogólnie jedna wielka ściema.

ann

hmm.. pracowalam- potwierdzam. Dziewczyny pracujace tam mile, ale zarobki slabe. Do tego praca w weekendy. I te umowy.. Uslugi przeklamane- kobiety nie mają efektow a ty musisz swiecic oczami albo wmawiac im ze to ich wina bo napewno się obiadaly albo nie uprawiaja sportu. :) swoja drogą skoro robily by te rzeczy to nie byl by im potrzebny ten salon- bo chudly by same

agnieszka

Fatalne miejsce do pracy. Zarobki fatalne, szefowa zawsze niezadowolona- choc udaje milutka. jesli uda się wyciagnac 2200zl netto to wogole rewelacja i swieto. Na papierze otrzymasz tylko czesc. Reszta pod stolem. Nie polecam- nie odradzam. Lepsza taka praca niz zadna

Zostaw opinię o BodyConcept - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BodyConcept