"GUZIK" Systemy Informatyczne

Konin

Opinie o "GUZIK" Systemy Informatyczne

luks
użytkownik zarejestrowany

myślę , ze jednak to wszystko nie wygląda tak wesoło jak próbujesz to przedstawić poniżej. Jesli chodzi o pracę w guziku to nalezy zaaplikować na wszelkie sposoby bo naprawdę odzywają się w odpowiedzi na oferty dosyć rzadko bo spory ruch jest wśród kandydatów

Paweł

Chciałbym w tej firmie pracować.

Bardzo wymagający właściciel ale przede wszystkim od siebie. Jest z tych pracodawców którzy nawołuja za mną a nie naprzód Wysokiej jakości specjalista oraz profesjonalista we wszystkim co robi.

karol.s
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące mi się z "GUZIK" Systemy Informatyczne to solidna, profesjonalna, rozwojowa, firma o miłej atmosferze. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i uprzejmi, a przede wszystkim profesjonalni.

Zostaw opinię o "GUZIK" Systemy Informatyczne - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GUZIK" Systemy Informatyczne