Limones Tomas.l

Murcia

Opinie o Limones Tomas.l

erhe

@zaintersowany i @cxvbnm jeśli nie znacie języka hiszpańskiego to mało co rozszyfruje coś z ich strony. Ja również szukałem jakiś opinii na ich temat,ale nic nie znalazłem specjalnego i uważam,że raczej nie warto ryzykować.

witam.wlasnie wybieramy sie w 4 osoby do murcii na zbiory nektarynek,tez mamy malo szczegolow i malo czasu.niewiem co mam myslec,ale czym wiecej osob z solidaryzuje to bedzie latwiej.moze jest ktos jeszcze,moze cos wiecie wiecej???

ja

a z kim rozmawialiście na temat tej pracy i jakie warunki zostały wam przedstawione? my ze znajomymni też się zastanawiamy ale nie ma o tej firmie żadnych informacji, a kobieta, która to organizuje(pomijając to, że nawet nie wiemy jak sie nazywa), nie potrafi nam jasno przedstawić warunków pracy i powiedzieć jak to ma wyglądać

miska21

pisalam do konsula w Murci i Pan konsul nie zna tej firmy, wiec teraz to sie wydaje dziwne , jest to dosc ryzykowne .

a ma ktos dokladny adres tej firmy ? bo to jest dziwne ze nie ma ani e-maila ani wlasnie adresu.

Paweł

A zamierza ktos tam jechac do pracy ?

miska21

sprawdzałam na stronie hiszpanskiej i ta firma istnieje jest typowo hiszpanska i dlatego trudno o niej cokolwiek znalesc na polskich forach. zamiescilam temat na forum moze ktos sie odezwie .

Paweł

Witam tez mam zamiar tam sie wybrac z dziewczyną niestety nigdzie nie moge znalezc opini o tej firmie (usunięte przez administratora)

Witam! czy ktos moze wybiera sie na zbiory nektarynek i mandarynek do hiszpanii w miescie Murcja? z firmy Limones Toma.lalbo ktos juz dla nich pracowal, bo wlasnie wybieram sie tam z narzeczonym i chcialabym wiedziec czy to dobra firma i czy sie oplaca??

Zostaw opinię o Limones Tomas.l - Murcia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limones Tomas.l