Ruch SA

Wrocław

Opinie o Ruch SA

wkai
użytkownik zarejestrowany

widzę, że Budomex dobrze działa. Ważne, że zatrudnienie opiera się na zasadach raczej duńskich, niż polskich. To na pewno ma znaczenie jesli chodzi o wysokosc zarobkow

atenazlubina
użytkownik zarejestrowany

13 lat przepracowałam na ekspedycji w Lubinie ....szkoda tak dobrze płatnej pracy, człowiek narzekał,że nocki ,że ciężko ale była godziwa płaca.A teraz co mam od czerwca 2009 zmieniam już trzecią firmę bo płaca i atmosfera w nich jest TRAGICZNA!!! Pozdrawiam wszystkich tych którzy wykonują tą prace,nie pozwólcie aby likwidoawali kolejne zespoły

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Ruch SA .solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca, dająca satysfakcję Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: ograniczone Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi i pomocni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2000 Najbardziej podobało mi się w Ruch SA: atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Ruch SA: słabe mozliwosci rozwoju zawodowego

Zostaw opinię o Ruch SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruch SA