LOKIA

Kraków

Opinie o LOKIA

Leon

Fakty: - Lokia przejmuje administrowanie budynkiem od stycznia 2014. Zgodnie z umowami, wpłat należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca, w okolicach 9 stycznia 2014 pojawiają się na klatkach schodowych ogłoszenia aby "wstrzymać się z uiszczeniem opłaty do momentu przekazania mieszkańcom nowych numerów kont" - większość osób już uiściło opłatę na dotychczasowe konto. - Maj 2014 następuje zmiana cennika obowiązującego od maja 2014 - data stempla pocztowego 9 maja 2014. - Rozliczenie wpłat i należności za okres 1 styczeń 2014 do 30 kwiecień 2014 administracja pomija wpłaty dokonane przez mieszkańców za miesiąc styczeń 2014 na dotychczasowe konta. Mieszkańcy kolejno udowadniają, że nie są słoniami. Czy to jest profesjonalne?

Zostaw opinię o LOKIA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOKIA