Opinie o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Konstanty

Czy są jakieś wolne stanowiska pracy? jestem z wykształcenia elektyk/ elektomechanik. Dla kolegi spawacza coś się znajdzie? Ilu pracowników u was pracuje? 1 zmiana? na początek jaka stawka realna?

Dimitr Smiechnow
@Konstanty

Nie ma żadnych miejsc i nie bedzie

Chętny

Chętny
@Dimitr Smiechnow

Na Ukraine?

Gumiś

Żydek jest rudy i śmierdzi fałszem już zapomniał jak go (usunięte przez administratora) I w joskinie się śmiali z niego 2 miesiące lize rowa adasiowi A ukraincowi obciaga omijać z daleka!!!!!!

Bugi

Na lakierni uważajcie na Izke mała przebiegła żmija ona tam rządzi pracowałem to wiem nawet swoich podpiepszy wszystko robi Naj.. a inni źle

Przemek
@Bugi

Romam tam rządzi

Zyczliwy
@Przemek

Roman rządzi chyba swoją dupą

Uprzejmy

Do dzisiaj nie wiem jak mozna sie w ten sposob wyprozniac w tych kabinach! Ludzie tam sa az sciany usmarowane

@Uprzejmy

Dużo czasu nie trzeba żeby szczaic ten śmieszny zakładzik robota dla tych co nie chcą pracować w h. Można lecieć na maca. Ale dawka chemia jest zabójcza zwłaszcza na 9 . Praca dobra do roku potem już tylko wizyty u lekarza zależy o wieku. Pozdrawiam łaski z 9 fajne dziewczyny szkoda że muszą się tam truć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Gienas

Teraz to już nie to co kiedyś.. Kiedyś wszyscy w tym zakładzie się szanowali..Jak człowiek chciał to nawet w czasie Pracy zamoczył ???????????? I nie mam tu na myśli moczenia szpachelki w żywicy

Arek
@Gienas

Tym bardziej że cały wachlarz możliwości był,jak któraś była nie zbyt atrakcyjna zakładało się maskę i hulaj dusza hehehe

Kiero
@Gienas

Ty tam najwięcej moczyłeś chyba Freda marszczyłeś w kiblu

Neoplan

Pozdrowienia dla Lasek z 9 są twarde jeszcze się truja????

Laminatorka

Raczej nie polecę nikomu tj pracy sama szukam czegoś innego. Ogółem szkoda zdrowia na dłużej a i teraz kadra i sam kierownik .... Zostawiam bez komentarza kierownictwo pomyliło dziedziny

Zakład pracy jak każdy inny,jeżeli się nie chce robić to będzie się zawsze gadało głupoty.Ewidentnie widać, że wypisują osoby którym po prostu nie spodobało się to,że brygadzista Piotr w końcu wziął się za nierobów.Ale jeżeli chodzi o brygadzistów to jest on jednym z lepszych.I tak jak ktoś wcześniej napisał,zachowujecie się jak dzieci.

Trzeba robić swoje . (usunięte przez administratora) Góra uważa nas za fachowców- to dlaczego nie zarabiamy jak fachowcy??

@:)

Zawsze możesz zmienić pracę ,jeżeli Ci coś nie odpowiada i za dużo musisz robić,tylko ciekawe jest to dlaczego ludzie tak narzekają na ten zakład ,zwalniają się, a później większość i tak wraca spowrotem z podkulonym ogonem.

Bombel

Ja chyba nie wieże w to co widzę. Brygadzista Piotr wzioł się za nierobów hehe to chyba on sam napisał. Efekt jest taki że wszystko zepsuł to co funkcjonowało i wprowadził chaos. A co do nierobów to ma kilku i ich wystawił na piedestał a reszta to w jego oczach to śmieci.

Pracownik123

Ewidentne jest to ze większość ludzi chce pracować bo nie przychodzi do tego smrodu dla przyjemnosci a taki jeden z drugim sprawia że się wszystkiego odechciewa ciągłymi pretensjami i donosicielstwem. Wychodzi na to że nie rozliczaja cie z pracy tylko z tego kto komu bardziej w (usunięte przez administratora) wejdzie...

Erwin

Ludzie przestańcie się nakręcać bo tego typu sytuacje są w każdym zakładzie.. Brygadzista czy majster nie może być aniołem bo mu każdy na łeb wejdzie,nad nimi jest kierownik którego rozlicza prezes ..a prezesa rozliczają szkopy.Zwołajcie zebranie i wytłumaczcie sobie co was boli Bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi

Nieznajomy

Pani Magdalena Salbach to najlepsza majstrowa na świecie!!!Mam nadzieje,że Pan Rafał.ż dorówna jej w dotychczasowych działaniach:) Pzdro

Dawid
@Nieznajomy

Chyba tylko dla swojej rodzinki !!

Pracownik bliski
@Nieznajomy

Magda przestań sama wpisywać se te pochwałę nic to nieda jesteś kompletna zdzira jak koleżankę z 9 pożegnali to ci rura zmiękła a teraz zaczynasz znowu. Przyjdzie na ciebie czas

Tofick

Kiedys sie fajki paliło na hali a teraz trzeba sie chowac po kiblach

polski murzyn ????

Zakład w porządku o ile w nim się nie pracuje ????????????

@polski murzyn ????

Nie,dobrze się pracuje

Mariola

Pracowałam tam ładnych parę lat temu jeszcze za czasów Politexu.Praca jak każda inna wszędzie są podobne problemy, cieszę się że szczęśliwie dotrwałam do emerytury.Szczególnie miło wspominam pewnego mężczyznę nie wysoki czarny,z wąsem pracował na lakierni.Zawsze był dla nas kobiet pomocny miły i szarmancki niczym amant filmowy.Pamietam gdy na jednej z imprez zakładowych porwał mnie do tańca...i te jego kocie ruchy coś w stylu latynoskich tancerzy o gorącym temperamencie...ach się rozmarzyłam.. Pozdrawiam serdecznie.

Ewelina

Ale bzdury wypisujecie szkoda gadac jak dzieci jak dzieci

Swistak

Kto by miał jakoms fetę proszę o kontakt na 9

Mateusz

Nażekacie i nażekacie bo robić wam się nie chce i trzepiacie sie ludzi z nadzoru weście sie za robote to poprawi sie admoswera i karzdy bedzie zadowolony a tym co narzekają na smrut polecam częste kompiele ja sfoje tam pszerobiłem i nigdy nie nazekałem swoje tszeba zrobić wiadomo żeby w łikend na pifko starczyło i gra gitara

Damy radę.
@Mateusz

Odezwij się do GWP to złożymy Ci się na słownik. I załatwimy korepetycje z Polskiego. To bardzo ważne. Strasznie to razi. A tak wg to pozdro dla wszystkich pracowników Naprawdę nie jest źle. Damy radę!

Morda
@Mateusz

Oj Mateusz to chyba któryś z naszych negatywnych bohaterów próbuje coś tu wkręcić że wszyscy aja i ok a to przecież bzdura wierutna. Każdy wie jak jest i szkoda już gadać

@Damy radę.

Nie bądź taki do pszodu cfaniaczku po ci styłu zabraknie

Mateusz

Tesz tam pracowałem ale był smrut i powiedziałem dosyć nie padło mi jeszcze na musk żeby pracować w takich warunkach więcej niż rok.teraz siedze na rencie przy cherbadce i otpoczywam.. pozdrawiam całą załoge

Ireneusz
@Mateusz

Jest tam dla ciebie nadal robota.Możesz uczyć Ukraińców gramatyki Języka polskiego..bo potrzebują wykładowcy

Politex zdrój
@Mateusz

O panie ,niektóre z błędów widzę pierwszy raz w życiu.nie wpadłbym na to żeby np siedzieć przy cherbadce.szanuje

Dymitr Smechol

A JARĄBKA PIERWSZEGO UKAMIENIUJE I ŻYWICĄ KAŻE ZALAĆ...

Jarząbi

Zgadzam sie. Zwiekszamy produkcje o 120% do roboty nieroby!!!!!!!!

Ziutek

Za mało płacicie.Gdzie moja premia?

Tofik
@Dymitr Smechol

Znowu mam po premii???? W takim razie ide na l4.

Zapach nie ciekawy..ale nie wszędzie.Ja niestety pracuje tam gdzie śmierdzi najmocniej przez to w domu dochodzi do awantur, małżonka każe mi się przebierać w piwnicy i zakazała stosunków płciowych..no Ale żyć z czegoś trzeba praca najważniejsza.

YUANG KHANG KHUTANG
@Marek

Znam ten ból. Jak po mate za często chodziłem na 9tke ,żeby przed jarząbkiem się ukryć z nieróbstwem to tak ode mnie jebao po robocie ,że stara na wejściu od razu sierp po ryju. A później mnie krępowała trytytkami do kaloryfera na klatce schodowej.No i też jeszcze dodam ,że troche czasami lekkie (usunięte przez administratora) jest na zakładzie.Raz w sobote mi kutacza na plecach kurtki markerem wymalowali,a ja później w niedziele na mszy z tym kutaczem w drugiej ławce siedziałem...Także jak się już zatrudnicie to uważajcie na chamów.

Szymon
@YUANG KHANG KHUTANG

Panie kochany,Ja jak prosto z roboty na grilla na działkę zajechałem to u sąsiada stonki i mszyce wyzdychały taki fetor się ciągnął

Mariusz
@Szymon

Paanie mi to az nerke wycieli na dodatek mam jeszcze problem z erekcją...

Krzaku

Wlodek sam jestes mietki (usunięte przez administratora)

Zawodowiec

Fajna praca bo można bez przypału walnąć po nosie czy wypić piwko:) póki robisz to jarząbek to akceptuje:)

Zostaw merytoryczną opinię o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.
  • Tetmajera 16A
    64-980 Trzcianka

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.