Opinie o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. w Trzcianka

Eugeniusz

Kobieta od BHP w tym zakładzie myśli że jest ważniejsza od prezesa.. Ciągle przegląda zapisy z kamer i pozbywa ludzi premii za byle (usunięte przez administratora)

NIEZNAJOMY
@Eugeniusz

Czysta prawda!!!

Laminatorka

Nie moge sie zgodzic tylko z jedną opinią - dotyczącą Krzysztofa z 9. To facet, który jeszcze racjonalnie myśli, i nie boi się powiedzieć tego co myśli. Oby nie zmienił się jak najdłużej. A reszta... Naprawdę totalnie oderwana od rzeczywistosci.

Kiciatorka
@Laminatorka

Krzysztof z 9...pozostawia wiele do życzenia... na poczatku zupełnie inny facet a później chyba zechciał byc "fajny" i próbuje naśladować obu liderów z 9. Z tym że do Zdziszka brakuje mu lat świetlnych a Sławka z chamstwem zaczyna bić o głowę! Robi wyjątki w traktowaniu "teamu" jednym wolno wszystko innym nic.

Laminatorka1
@Laminatorka

Widać że wypowiedź osoby z "lubianej" grupy p.Krzysztofa.

Panie Jarzabek skończ Pan wstydu oszczędź

Marian

Jestem ciekaw skąd oni biorą tych kierowników i brygadzistów.. Chyba raczej ze strony Roksa.pl bo z racjonalnym zarządzaniem nie mają nic wspólnego.. Szczególnie brygadzista Jarzębina.. Karierowicz ,materialista nie mający szacunku do ludzi.Każdy z nich donosi uprzejmie do prezesa i czeka na upragniony awans.

Morda
@Marian

Panie Marianie proszę bardzo nie obrażać strony Roxa. Pl bo tam napewno takich ludzi nie ma. Oni ich biorą prosto ze Złotowa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gummi - Welz Polen Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bez komentarza

Praca sama w sobie nie jest zła, ale brakuje odpowiednich narzędzi, środki ochrony indywidualnej tj. odzież, maski są najgorszej jakości, latem w tym zakładzie nie można oddychać, często ludzie słabną. Większość osób ma problemy skórne.Premie zabierają, a skąd wziąć pieniądze na leczenie? Jest (usunięte przez administratora) nic z tym nie robią... Niektórym osobom na wyższych stanowiskach brakuje kultury, nie umieją nawet dzień dobry powiedzieć.

Bolek

Zauważcie że Niemcy wszystko co śmierdzące i toksyczne produkują na terenie Polski.. spalarnie śmieci, oczyszczanie itd m.in taki zakład taki jakten który truję ludzi i skraca im życie.Sami zarządzają na odległość.. sterując polskimi pachołkami prezezem, kierownikiem z Ukrainy,i bandą naiwnych brygadzistów.

Wujek

Zostawię to bez komentarza patologia nic więcej a co druga osoba dostaje premie za kablowa nie ☺☺☺

CHANG YUANG Z CHIN

W firmie tak śmierdzi ,że do bierzmowania mnie chcieli nie dopuścić .Wentylacja jest ale jak drzwi otworzysz ,albo pod nos sobie chuchniesz. Pracownicy spoko ,wszyscy chrześcijanie. Ja tam byłem kontrolerem jakości ,ale dużo piłem i paliłem .Za dobry byłem dlatego musiałem odejść. Ogólnie bym tam porządek zrobił,ale mi się nie chce ,bo mam w uj roboty w chinach w burdelach wszelakiej maści.

CHANG YUANG Z CHIN
@CHANG YUANG Z CHIN

AAAA... Jak już się tam zatrudnicie to uważajcie na nijakiego Mariuszana. Gość nieobliczalny i ma chody u szefostwa. Raz jak szlifierką robiłem to łapska vitkiem wysmarował i wyczekał na odpowiedni moment i dwa palce w .... włożył. Uważajcie gość jest nietykalny tam.

Nieznajomy

Praca w miarę ok,jak każda inna ,lecz co niektórzy brygadziści dają wiele do życzenia.Szkoda tylko ,że "góra" tego nie widzi.

Roman

Zatrudniają jak wszędzie..po znajomości.Mama,tata,siostra,wójek, ciocia szwagier..Jak dobrze pójdzie to jeszcze pra dziadek dostanie fuchę na portierni..no ale tak jest w każdym zakładzie niestety.

Pracownik z dużym stażem

No tak. Jarząbek (łubudubu) to faktycznie wszystko pod siebie- nie zwraca uwagi na pracowników tylko na ilość aut jakie mają wyjechać ( byle (usunięte przez administratora)sprzedaje ) Co do Magdy to powiem krótko Nie ma z nią o czym dyskutować bo i tak się jej nie przegada ( strasznie wścipska i podła jest ) Jest jeszcze Ten z 9 ( Krzyś- następny (usunięte przez administratora) . Gościu jest bez jakiej kolwiek oznaki kultury) (usunięte przez administratora) A ten kieras to fakt szkoda szczępić ryja.

Administrator widzę troszkę wystraszony..lub tak jak kierownictwo Gumi Welz na usługach Niemców.. proszę mi powiedzieć gdzie jest wulgaryzm w zadaniu (usunięte przez administratora)"? Proszę nie bać się prawdy i douczyć z historii.pozdrawiam

Mariola

(usunięte przez administratora).A gdyby mogła to z chęci zysku Tyrałaby 24 godziny na dobę..Do tego jest bardzo zaborcza i przebiegła według mnie pracownicy z dużym stażem (usunięte przez administratora)

Komornicza z Providentu

Nie polecam gonią ludzi premie zabierają za byle co zwłaszcza pod koniec miesiąca wyłapują ludzi. Brygadziści masakra a Kierownik...

Daria

Witam. Jaka panuje atmosfera w tym miejscu pracy? Ponieważ poniższe komentarze dotyczące traktowania kobiet nie wyglądają dobrze a chciałabym złożyć tam cv. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć ?

@Daria

Daj się spokój straszny snrut i chemia niewdzięczna praca. Spróbuj do kopalni tu raczej odradzam

Kamila

Jestes kobieta to daj se spokój szkoda zdrowia i nerwów teraz jest bardzo nie miła atmosfera nowy brygadzista pan (usunięte przez administratora)nie bardzo jest przyjaźnie nastawiony do kobiet. Na tą chwilę lepiej omijać zakład łukiem

Dominika

(usunięte przez administratora) Zwłaszcza nieprzyjemny jest do kobiet nowy brygadzista Krzysztof z 9 jak jesteś kobietą to odradzam spotkać się z tym hamem i prostakiem

Jedno wielkie łajno sami cpuni alkoholicy i (usunięte przez administratora) i na to wszystko nieźle walnięty kierownik produkcji nabytek z ukrainy wielce wielmożny pan ,,,Dimitr ogółem śmiechu warte odradzam każdemu mało rozwojowa firma

Amstaff

Witam jak płacą w tym zakładzie pracy ???

Laminatorka
@Amstaff

Podstawa stawki godzinowej + premia 20% a słyszałam, że będzie jeszcze jakiś nowy dodatek do tego premia za np polecenie nowego pracownika czy bycie "trenerem" dla nowych pracowników.

Sebastian
@Laminatorka

Czy pracodawca wprowadził może dodatek za polecenie nowego pracownika? W połowie czerwca informowałeś, iż rzekomo są takie plany, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy rzeczywiście tego typu dodatek wprowadzono.

ciociaklocia

@Nowy stary pracownik To co było kiedyś ma się nijak do tego jak teraz jest dobrze!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gummi - Welz Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.?

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.
  • Tetmajera 16A
    64-980 Trzcianka

Gummi - Welz Polen Sp. z o.o.