Dicon Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Dicon Sp. z o.o.

Joanna

@tekiw co sprawia, że oceniasz Dicon jako porządną firmę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Jakie możliwości zapewnia pracodawca?

papa

jak najbardziej się z tobą zgadzam, w świecie drukarek w regionie jak dla mnie lider, p[olecam szczerze

tekiw

Porządna firma. Wszystko na najlepszym poziomie

viki

nie polecam ,proszenie się o kasę ,mobing ,toksyczan atmosfera,zmienili nazwę

forbs

Sam "prezes" jest niewypłacalny. Narobił sobie długów, których nie spłaca - zasłania się dobrem firmy. Tylko skoro nie płaci pracownikom i nam, to gdzie są pieniądze?

?

Potrafią być tak perfidni ,że wysyłaja polecenie przelewu jako zapłacone i zaraz potem wycofują z systemu bankowego oczywiście pieniedzy na oczy nie widzę

ro

warunki szkodliwe. twardy solwent.

mała

to prawda nie płacą, o wypłatę trzeba się prosić, wręcz błagać o to aby zapłacili. Poza tym mobbing w pracy nie przyjemna atmosfera, grafik to chłopiec do bicia.

remik

hahahha. porzadna firma. hahahhaha

mari

nie można doczekać się pieniędzy.

ramzes

tak to prawda! nie płacą!!!

jeż

nie płacą!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!! nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirosław Marzec

Drukarnia Wielkoformatowa Dicon to solidna firma, która dba i inwestuje zarówno w jakość produktów jak i kwalifikacje kadry. Bardzo miło wspominam współpracę z tą drukarnią, muszę przyznać, że było to jedno z nielicznych miejsc do których lubię przychodzić. Zachęcam do kontaktu i serdecznie polecam.

Zostaw opinię o Dicon Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dicon Sp. z o.o.