Eurodom-Anna

Piekary Śląskie

Opinie o Eurodom-Anna

M.T

Rotacja pracowników mega duza. Zarobki bardzo słabe, a harowac trzeba jak w trzech robotach. Nie masz życia prywatnego, bo do nocy jeździsz po klientach. Uzeranie się z klientami, ktoś chce, potem kupi od kogoś innego, a to cena nie taka. A co nie zarobisz, to nie masz. Żyć z czego trzeba. Miesiąc przeleci bardzo szybko a tu portfel pusty. W normalnej robocie masz zapewnione stala kasę. A tu lecisz chłopie ino na prowizji od sprzedaży. Jak ktoś lubi taka robotę to się sprawdzi. Ale jak ktoś jest nauczony konkret roboty konkret kasa to czarno to widzę.

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dawno nie działo się nic w Eurodom-Anna. Czekamy na informacje od Was.

Zostaw opinię o Eurodom-Anna - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom-Anna