Opinie o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o. o.

klosek
użytkownik zarejestrowany

heh w każdej pracy znajdziesz osobę, która pali papierosy także nie martw się takimi kwestiami ;P jak najbardziej są przerwy i wykorzystujesz je na co ty chcesz.

magazynier nr 4

Kolego chyba nieźle namieszałeś , bo z tego co wiem to Pani kierownik to bardzo sympatyczna osoba :)

klient

Jestem klientem tej Firmy muszę napisać że pani Kierownik to osoba kompetentna , potrawi załatwić każdą sprwę , nikdy nie miałam problemów ani z pracownikami tej Firmy ani z panią Kierownik polecam bardzo miła obsługa .

magazynier 3

Pani Sylwia P. w moim odczuciu jes bardzo dobrym kierownikem , jest to osoba kompetentna, sumienna, a przede wszystkim przacowita , Nie można niczego złego jej zarzucić , no chyba że ktoś mocno nabroił w firmie !!

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o. o. - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o. o.