Kisielewski s.c.

Poznań

Opinie o Kisielewski s.c.

234r

podobno w firmie KISIELEWSKI s.c. szukają obecnie nauczycielka/ nauczycielki do gry na fortepianie- zajęcia są dla maluchów no i w Poznaniu, może ktoś chętny

T.

Praca w miarę OK. Szkoda tylko, że szefo posiada wiedzę z sytuacji w branży i handlu sprzed 10 lat. Niestety - czasy się zmieniają i dobrze czasami s biura pojechać w trasę i się dowiedzieć jak wygląda teraz handel i jak działa konkurencja. No i przydałaby się ciągłość dostaw. Nie ma podstawowego towaru to nie ma zamówień.

Zostaw opinię o Kisielewski s.c. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kisielewski s.c.