P. P.H.U. „Sierant”

Piotrków Trybunalski

P. P.H.U. „Sierant”
2 102

Opinie o P. P.H.U. „Sierant”

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@pracownik, jak długo pracowałeś w P. P.H.U. „Sierant” jako operator maszyn? Dlaczego nie byłeś zadowolony z zatrudnienia w tej firmie w takim charakterze? Mógłbyś rozwinąć swoją opinię na ten temat? Jakie jest Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Zainteresujesz swoją wypowiedzią innych użytkowników.

były pracownik

witam i ostrzegam wszystkich przed tą miłą sympatyczną rozmową powyżej między pania Magda a innymi wielce zadowolonymi pracownikami, boo jest ustawiona rozmowa, nie pracuję już na szczęście w tym miejscu ale po latach tam spędzonych mogę śmiało powiedzieć ze zaden @Całusek nie istnieje bo żaden kierownik tam tyle nie przepracowal i sie nie przeprowadzil taka osoba nie istnieje i bzdury takie pisac moze tylko ktos na polecenie szefa bo w tej firemce nikt juz pracowac nie chce więc reklamują sie jak mogą. słowa jakie tu czytam napisane przez panią Magde to tez stek kłamstw wypisywanych na polecenie szefowej pani K. ktora sama pewnie ukladala tekst tej historyjki jak to w firmie jest wspaniale i kazdego wysluchają i przyjmuja z otwartymi ramionami za fantastyczne stawki. Nie dajcie sie nabrac na te glupoty ostrzegam popytajcie ludzi to wam powiedzą jaka jest prawda

@Całusek 16.08.2016 17:01

Nikt z pracujących tam operatorów maszyn nie chwalił tej pracy.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 5. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy P. P.H.U. „Sierant”? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

rambo

ludzie jak wam zależy na zdrowiu to nie idzie tam pracować do firmy Sierant .szkoda zdrowia

Iwona

Jesteś pracownikiem P. P.H.U. „Sierant”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

Magdalena

Witam, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Właścicielka raczej konkretna babka i konkretne pytania zadaje. Myślę jednak że to miejsce dla ludzi dla których praca jest na pierwszym miejscu, a wszystko inne tzn. życie osobiste, rodzina itd. znaczy trochę mniej. Co mnie zszokowalo, to pytanie co sądzę o zwolnieniach lekarskich oraz informacja że nie tolerują zwolnień bo kiedyś jacyś pracownicy ich naduzywali. Chorować owszem można ale w tym czasie miłej widziane jest skorzystanie z urlopu wypoczynkowego. Uważam że to nie jest uczciwa praktyka(chociaż w sumie to dobrze że wyszło to już na poziomie rozmowy kwalifikacyjnej a nie np. później po podjęciu pracy). Tym niemniej pierwszy raz w życiu się spotkałam z takim podejściem, a już w kilku firmach pracowałam i wiele rozmów odbyłam. Wiadomo że każdemu pracodawcy zależy na jak najwyższej frekwencji, ale ja jako osoba która nigdy żadnej lipy w pracy nie odstawiala poczułam się dotknięta. Uczciwie przyznałam że mam małe dzieci które chorują i zwolnień na opiekę nad nimi nie mogę uniknąć więc nie oddzwonią. A ocenę sytuacji pozostawiam forum.

Jjjjj
@Magdalena 01.02.2017 00:17

Jakie stanowisko ci proponowali?

JessiB.

Wybieram się tam w najbliższym czasie, trochę mnie martwi to co napisaliście o nich. Z drugiej strony firmy w których pracowałem do tej pory, mają taką samą opinię, a pracowałem w nich po kilka lat. Wniosek, najwięcej pisali ci co najmniej robili...

JA

teraz

JA

hej,a sa przyjecia terz i czy pracuja tam kobiety na produkcji?

Bizon

Firma lipa i tyle. Umowa zlecenie przymus pracy po 12 godzin dziennie. Przymus pracy w soboty. Trzeba pisać oświadczenie czemu nie możesz przyjść w sobotę. Brak narzędzi i sprzętu do pracy. Totalna porażka.

xxx

No nie wiem, zakład wydaje się w porządku bardzo.

ADMINISTRACJA SIERANT-MAGDA

Nieraz jest 1-2 dni opóźnienia, nieraz 3 dni, rzadko, ale jesteśmy o tym informowani.Narka!

@ADMINISTRACJA SIERANT-MAGDA 07.08.2016 15:25

Wielkie dzięki Magda! Przejdę się do nich. Strzałeczka i żółwik!

@Profesorrek 07.08.2016 13:07

Profesorrku, moduł księgowy też jest oczywiście w ERP-e, musi rozliczać produkcję i tak się dzieje. System został wdrożony przez firmę Omega z Piotrkowa. Była robiona analiza przedwdrożeniowa, żeby wiedzieć jaki schemat działania, dopasowany specjalnie do nas, będzie odpowiedni. Tak naprawdę, to w całym wdrożeniu, bo to niezła kobyła jest, brali udział wszyscy. Od produkcji, po kierowników, działu księgowego oczywiście, całego działu przygotowania produkcji, działu sprzedażowego itd. Do dzisiaj specjalne moduły, czy raporty, które ułatwiają pracę, są dopisywane przez Omegę. Tak pokrótce to wygląda. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

ADMINSTRACJA W SIERANT - MAGDA

Cze Edzio! Tak, jasne, przewidziane są szkolenia, najcześciej w małych grupach albo indywidualnie. Jeżeli po szkoleniu dalej ktoś sobie nie może z czymś w programie poradzić lub czegoś nie rozumie, to jest ponowne przeszkolenie.I znowu - indywidualnie albo w grupach.Pozdro!

Profesorrek

Na jakim systemie komputerowym pracuje ta firma? To wiele mi powie... Ktoś wie?

@ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA 06.08.2016 18:49

Siemka! Dzięki za INFO! ERP? To już coś. Wdrożenie faktycznie jest mozolne. Dla niektórych ten program jest trudny jak cholera. Pewnie dlatego, że jest mało intuicyjny. Ale jak zdobędzie się doświadczenie w pracy z ERP-em, to praktycznie z każdym programem zarządzającym nie będzie się miało problemów. Strzałka!

ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

O jakie konkrety Ci chodzi SIRE? Zadaj konkretne pytania i do produkcji i do administracji. Chcesz się dowiedzieć jakie są zarobki i umowy na wyższych stanowiskach?

ADMINISTRACJA W SIERANT - MAGDA

Witam wszystkich :) :), pracuję w administracji w Sierancie kilka lat. Myślę, że zaspokoję ciekawość niektórych. Może się uda :). Od 2 lat zespół administracyjny jest całkiem nowy. Dowodzi nami młoda karda zarządzająca (brat i siostra), zresztą produkcją też (kierownicy i dyrektor produkcji - tzw. "ta kobieta" :) :)), nawet główna księgowa ma około 30 lat. Nasz zespół składa się z około 20 osób, w tym chłopaki z działu handlowego i technicznego. Mam umowę na czas określony, ale zaraz będzie na czas nieokreślony. Na umowie mam 2000 zł netto + premia uznaniowa - około 400 - 500 zł na rękę, to zależy od miesiąca i wyników firmy i od zaangażowania w robotę każdego z nas, indywidualnie. Urlop wynikający z umowy. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Czasami w soboty, np. przy inwentaryzacjach albo w sezonie (kwiecień - październik). Nadgodziny są rejestrowane i wypłacane. Jeśli ktoś chce może sobie je odebrać. Atmosfera jednego dnia jest zła, drugiego bardzo dobra, trzeciego rewelacyjna, a piątego bardzo średnia. To zależy, jak wszędzie, od wielu rzeczy. Jeżeli ktoś szuka pracy takiej, jak w budżetówce albo bibliotece szkolnej i jest zaprogramowany na spokój i brak stresu, niech tu lepiej nie przychodzi. Ponieważ trzeba tutaj mieć głowę na karku, mieć wiedzę i umiejętności techniczne i analityczne. Cała ekipa ma na umowie stanowiska specjalisty. Tyle. Na marginesie. WIELKIE POZDRO DLA CAŁUSKA OD NAS WSZYSTKICH! Trzymaj się staruszku! EVER :) :)

Wiesiek

Polecam sie

Zbychu

Jak w firmie Sierant z usługami transportowymi? Są bardzo aktywni na giełdzie, ale nie odpowiadają na moje zapytania.Chciałbym wozić im towar po Polsce.Czy ktoś może coś na ten temat powiedzieć?Proszę o informację.

Zbychu
@Wiesiek 06.08.2016 02:33

Wielkie Dzięki Wiesiek za informację. Wybiore sie tam

Całusek

Jezu...Ale się rozpisaliście!!!Czy to ma być jakieś życie na gorąco? Co wy? Piszecie, czy szef wam się podoba czy nie?! To jakieś totalne bzdury! Piszcie o konkretach! Ja napisałem, jak zarabiałem i za ile. Może któryś z moim dawnych kolegów z administracji się wypowie ile się z kolei tam zarabia? A może o swoich głodowych pensjach wypowiedzą się też moi koledzy z rolet zewnętrznych? To byłoby nawet ciekawe...:)) A co do tych dwóch kobiet, które jeszcze zdąrzyłem poznać, to wiecie co? O byle kim się nie mówi...

Życzliwy
@Całusek 06.08.2016 00:48

A ja bym te kobitki chętnie zadowlił :))) od razu by im przeszło gnębienie pracowników:))))))) Stare panny poprostu

Justyna

Dlaczego piszesz takie banały że wszystkim się niedogodzi? Jesteś administratorem czy co? Twoja uwaga jest nie na temat. My tu piszemy o tych koszmarnych dwóch babach. One straszą już nawet swojm wyglądem. Brrr... ..Biedny brygadzista nawet pies mus uciekł przez nie... Już tam nigdy niewrócę. Na szczęście pracuję po 8 godzin i mam soboty wolne. W piątki to już praktycznie jestem w weekendzie i myślę o grilowaniu hi hi hi... Niebedę pracować na krwiopiców

Olga

A jakiego ma ojca....ten to dopiero musiał być niezły...:-P

Betti

Ej ludzie!!!! A wiecie może czym pachnie dyrektor handlowy też jest właścicielem? To niesamowity zapach....uwielbiam jak codziennie przechodzi obok mnie. Wogòle to on jest niesamowity, taki przystojny i empatyczny...o wszystkim można z nim pogadać. No i przedewszystkim jest wyrozumiały, jak popełnia się błędy w pracy...To najpozytywniejsza osoba w tej firmie EVER!!!!

Poeta z Piotrkowa

A Poeta z Piotrkowa na to: Lecz między małp, skorpionów, wężów i jastrzębi, Psów zaciekłych i panter i szakali zgrają, Wśród poczwar, co skowyczą, ryczą i pełzają, W haniebnej menażerii występków, tam w głębi Duszy naszej jest potwór bez ruchu, bez mowy - Brzydszy, gorszy, nieczystszy ponad wszelki inny! Chętnie by z ziemi całej uczynił ruiny I świat wszystek w ziewnięciu pochłonąć gotowy. To Nuda! Okiem ze snu łzawym patrzy na cię I marząc o szafotach, swoją fajkę pali. To delikatne monstrum znasz najdoskonalej, Obłudny czytelniku! Mój bliźni! Mój bracie!

Przemo

Do Justynki - masz rację. To okropne baby!!!!! Wgryzły wszystkich. Byłem tam niedawno brygadzistą i uciekłem im na zwolnienie lekarskie. Nadgodziny w pracy i pracujące soboty kompletnie rozbiły moje życie rodzinne. A zarobki minimalne. Żona mnie zostawiła i odeszła z dziećmi do matki, zadłużyłem się u przyjaciół i w bankach, zrujnowałem sobie przez te bezwzględne wyzyskiwaczki (które mają jakieś problemy z głową chyba!) zdrowie psychiczne - stany depresyjno-lękowe i początki nerwicy. Teraz leczę się u specjalisty i przyjmuję silne leki (np. Seronil 40 mg). Do tego wszystkiego uciekł mi ostatnio mój ukochany pies... Taki śliczny kundelek w biało - czarne łatki. Szukam go przez Radio Piotrków i przez inne lokalne media..Sami widzicie jaki to gułag i Oświęcim. Trzymajcie się od tej firmy z daleka. Dobrze radzę!

Justyna

Ja mogę wypowiedzieć się na temat "tej kobiety" i napewno niezostawię tego w sferze domysłuw. Jest jeszcze jedna kobieta oprucz "tej kobiety". Ta pierwsza ma ksywę Apokalipsa a ta druga chyba Ryża Małpa. Ryżą Małpa jest właścicielem a ta dróga dyrektorką.Obie są straszne i traktóją ludzi jak śmieci. Nie pracujcie tam z tymi babskami.

Tomek

A możecie napisać o, co chodzi z "tą kobietą", którą firma "skądś wytrzasnęła"? Czym "ta kobieta" się zajmuje? I dlaczego ktoś ma się tej firmie dobrać do tyłka? Tak czytam te Wasze pełne nienawiści posty, nazywanie tego zakładu kołchozem, wyzyskujących człowieka, który przez tę firmę nie ma swojego życia prywatnego itp. itd. Nie chcecie napisać jakiegoś donosu, anonimu, do inspekcji pracy, do sanepidu, do Urzędu Skarbowego? A może wezwać do nich TVN 24? Dziennikarzy ze "Sprawy dla reportera", i z programu "Dlaczego ja"? Ja na Waszym miejscu nie ukrywałabym się za anonimowym postem tylko zaczęł działać i naprawdę dobrał się im "do tyłka"! Zacznijcie działać! Napiszcie coś, proszę, o tej zołzie, która terenuje psychicznie wszystkich pracowników. Jakie metody stosuje? Jest sama, czy ktoś jej w tym pomaga?

Całusek

Jeżeli Cię to zainteresuje, to moja przeciętna premia wynosiła 500 zł na rękę plus podstawa oczwyście. Pensje miałem wypłacaną regularnie i miałem płacone za nadgodziny, albo oddawane,sobota płacona w 100 %. Mało? Wyzysk?Może zapytaj ludzi którzy pracują tam około 5 lat, nie takich którym nigdzie nie pasuje i nie będą pracować dłużej niż 8 godzin. Nie chce się komentować takich głupot. Gdyby nie moja ciężka sytuacja rodzinna, o której nie chcę pisać pracowałbym dalej. Pracowałem tam na automatach. Na prawdę szukajcie sobie roboty na wózkach przez 8 godzinek, w jakimś magazynie.Powodzenia!

Całusek

Wiesz co, powinieneś popracować w korporacji. Może w Kauflandzie? Polecam! Pracowałem w firmie Sierant przez 10 lat i musiałem zwolnić się w kwietniu, bo przeprowadzałem się do innego miasta wraz z żoną. Właściciele, zarówno stara kadra jak i młoda traktowała mnie, pracownika produkcyjnego z szacunkiem dla mojej pracy.

Zostaw opinię o P. P.H.U. „Sierant” - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P.H.U. „Sierant”