Opinie o Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie w Kraków

Maria

Po zmianie dyrekcji nie liczyłabym na nic dobrego, raczej odczujecie to co działo się w MNK w czasie kiedy dyrekcja Wawelu tam 'rządziła'.

Dorota
@Zadowolony

Cześć. Mam pytanie. Zaczynam pracę na umowę zlecenie w Dziale Ekspozycji na Wawelu. Stawka to najniższa krajowa. Potencjalnie, po kilku miesiącach,mogę wskoczyć na stały etat. Na ile, orientacyjnie rzecz jasna, mogę liczyć? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)

Lilka Nowy wpis

Miałam okazję uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym w tej instytucji. Wydaje mi się, że nowa dyrekcja postawiła na osoby młode, które co widać na korytarzach, mieszają się z doświadczonymi, starszymi pracownikami. Niestety młodość równa się brak doświadczenia, przez co proces rekrutacji na niskim poziomie, a pani menedżer ds. HR chyba prosto po studiach, zadaje pytania rodem z przewodnika dla rekrutera. I nie chodzi o to, abym chciała umniejszać swoją opinią czyimkolwiek umiejętnościom, ale prosiłoby się chociaż wysłać po rozmowie maila z informacją o wynikach rekrutacji, bo rozumiem, że na rozmowę telefoniczną odwagi brak... Marniutko.

@Lilka

Cześć, możesz zdradzić, na jakie stanowisko aplikowałaś? Jaki czas temu to było? Może jeszcze się odezwa z feedbackiem? Ja już sama nie wiem co robić, do najmłodszych nie należę, to w takim razie czy warto tu aplikować? ;) Dobre pytanie. Zaciekawiłaś mnie tymi pytaniami rodem z przewodnika rekrutera, o co pytała? Rozmowa była ogólna, czy jakies techniczne pytania również padły?

Jak wygląda sprawa grafiku w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie. Czy pracodawca idzie na rękę?

Maria

Zadowolony
@Maria

Tak się składa, że jesteśmy zadowoleni ze zmiany. Nareszcie ktoś zaczął się interesować tematami, którymi od lat nikt nie chciał się zająć. Wchodzimy w nowy etap. Dyrekcja jest cały czas dostępna i słucha pracowników, a co najważniejsze są efekty tego. Oby tak dalej.

Arabelka

Napisała dyrekcja...

Teresa
@Arabelka

A nawet jeśli to co? Skoro deklarują, że chcą zainteresować się czymś co było odwlekane i są dostępni dla pracowników to chyba dobrze? ;)

Dorota Nowy wpis

Nikoś

Jest praca dla asystenta ds. obsługi ruchu turystycznego. Tylko tymczasowa. Bo praca w ramach umowy zlecenie do końca września. A przez wakacje trzeba być dyspozycyjnym? Zajęcie też z weekendy? Po ile godzin dziennie?

logo firmy Serwisant rowerowy
anni

(usunięte przez administratora), zastraszanie, chaos, może kiedyś to wspaniałe miejsce doczeka się poważnej administracji

Bartosz

Serio pracują tu same starsze osoby przed emeryturą? Bo tak przeczytałem. Nie przyjmują tzw. świeżej krwi żeby trochę odmłodzić kadrę i mieć świeższe spojrzenie na obowiązki?

ulala
@Bartosz

co to jest "świeższe spojrzenie na obowiązki"?

annie
@Bartosz

przyjmują na okres kilku miesięcy na umowę zlecenie za najniższą krajową, następnie grożą na każdym kroku rozwiązaniem umowy aż w końcu wszyscy nowi zostają zastąpieni kolejnymi

Mirbie

Witam. Czy jest możliwość podjęcia pracy jako pracownik ochrony (straży) Zamku? Posiadam 30-letnie doświadczenie, wszelkie pozwolenia na broń i dopuszczenia do broni A,B i F. Nie pijący, nie palący, doskonale obsługuję komputer, systemy elektronicznego zabezpieczenia, systemy łączności bezprzewodowej, kontrola dostępu, SAP itd.itd. Jakie warunki może oferować tak zacna instytucja? Info na priv:mirbie@interia.pl

Grażyna
@Mirbie

I co, odpisali? Wątpię, trzeba wysyłać dokumenty jak dadzą ogłoszenie o pracy, przecież nie chodzi nikt po forach i nie szuka tam pracowników :) Ja bym się chciała dowiedzieć, jakie te stawki, bo to ludzie piszą, że niskie, a pracują sami emeryci :D

Czym w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

pytanie na śniadanie

hahaha, dobre!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie?

re

na jakie stanowisko?

Nikomu nie polecam tam pracy (może teraz przy nowej dyrekcji się coś zmieni ) Zakład geriatryczny na stanowiskach sami emeryci Stanowiska po rodzinnych koligacjach.zarobki minimalne a oczekiwania od pracowników jak z kosmosu . Atmosfera terroru .

Natalia

Mnie obiło się o uszy, że pracownikom Zamku Królewskiego na Wawelu oferują: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, a także możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach. To bardzo atrakcyjne warunki, ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. A czym konkretnie się tam zajmowałeś?

Natalko
@Natalia

Czym konkretnie? Podać konkretne stanowisko w konkretnym przedziale czasowym czy podać jeszcze jakieś dodatkowe szczegóły?

Brawo Ty!

Styl rekrutacji pozostawia wiele do życzenia, a jeśli tak traktują człowieka na rekrutacji to jak będą traktować jako pracownika? Śmiem współczuć. O, przepraszam, o pracowniku mówimy gdy jest zatrudniony na umowę o pracę, a nie oferowaną prestiżową umową cywilną: o dzieło. Powodzenia.

Interesuje mnie praca tutaj, ponieważ jestem po turystyce. Czy obecnie przyjmujecie?

pytanie

Czy ktoś z pracowników/ byłych pracowników może napisać o atmosferze jaka panuje na Zamku? Jakie warunki, czy rzeczywiście nie ma w tym miejscu szacunku do człowieka, najniższa krajowa i nepotyzm? Proszę o wyważone i szczere odpowiedzi. Pozdrawiam

Nie polecam!

Nikomu nie życzę pracy w zamku. Marne zarobki, złe traktowanie ludzi. Sami znajomi i rodziny. Najgorsza osoba jaką spotkałam to pani Kmak. Całkowity brak szacunku dla nowego pracownika. I coś z czym pierwszy raz się spotkałam to sprzątanie rano w mundurku a póżniej pełnienie dyżuru cały dzień w przepoconym ubraniu. Odradzam każdemu pracy w tej instytucji chociaż miejsce zachęca

Czas
@Nie polecam!

Proces rekrutacji potwierdza Twoje słowa, brak szacunku dla kandydatów, więc w pracy pewnie też tak jest.

Zmotywowany

Praca jest tutaj bardzo przyjemna i dająca duże możliwości rozwoju. A teraz przy wsparciu nowej dyrekcji poziom pozytywnych zmian znacznie wzrasta. Oby tak dalej, trzymam kciuki.

Jak wygląda ścieżka awansu w Zamek Królewski na Wawelu?

Brak takowej

Solidna, profesjonalna, rozwojowa do pewnego etapu. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią. Atmosfera dobra - ludzie tam pracujący są przyjaźni, kulturalni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zamku Królewski na Wawelu możliwość nabycia umiejętności praktycznych w organizacji ochrony b. ważnego obiektu z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia technicznego. Najbardziej nie podobało mi się w Zamek Królewski na Wawelu - brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie Oświatowe Zamek Królewski w Krakowie
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wawel-Baszta Panieńska
    31-001 Kraków