Phenome Sp. z o.o.

Opinie o Phenome Sp. z o.o.

misia

Nie zgodzę się ,że to firma krzak. Ponieważ, istnieja juz kila lat i przede wszystkim ich kosmetyki sa bardzo popularne.

tak, mina

Uwaga na nich. To jest firma-krzak z ogromnym zadęciem. Albo sprzedadzą, albo zamkną. Skłóceni ze wszystkimi, niewypłacalni, bezczelni i pewni siebie, nie wiadomo z jakiego powodu, bo zero kompetencji w prowadzeniu biznesu. Tylko fasada wygląda dobrze i przez to wielu ludzie musiało poznać na własnej skórze ten koszmar.

Firma współpracująca

Phenome .. Firma wydawała się (właśnie WYDAWAŁA) rzetelną i wypłacalną. Szybko sprowadzono nas na ziemię. Firma ma za nic swoich współpracowników i podwykonawców. Płaci nieterminowo – 6-9 miesiące poślizgu, to standard (o ile w ogóle łaskawie zapłaci). Wezwania do zapłaty są bezczelnie ignorowane. Najprawdopodobniej nie odzyskamy już pieniędzy za wykonaną pracę (dość spora suma). Walka z nimi , to jak walka z wiatrakami. Pozostaje nam jedynie droga sądowa , a tu nigdy nie wiadomo. Szkoda czasu, który mogliśmy poświęcić firmie poważnie podchodzącej do partnerów biznesowych, naszych nerwów i pieniędzy.

Zostaw opinię o Phenome Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phenome Sp. z o.o.