Deco Stayle

Opinie o Deco Stayle

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Deco Stayle? Jak tak, to dlaczego?

nirro

Co do umowy @kazik, to z tego co wiem to zazwyczaj w grę wchodzi umowa o pracę na czas określony, zaraz po okresie próbny, no chyba, że masz większe doświadczenie ,wtedy jest już możliwe, że na samym wejściu będzie

mandarynka

kierownictwo do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzątaczka wyzej sra jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma za marne 6zł na godzinę a pomiatają jak śmieciami ,chłopak chciał się napic kawy bo żle się czuł i jazda został wyrzucony z pracy szkoda gadać [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zakład za to niekture laski są super ale niekture kablary więc uwazaj co robisz big brader patrzy pozdrawiam wytrwałych

Przepracowałam w tym zakładzie 3 lata .Dzisiaj jest to prahistoria .Zastanawiam się jak ja to wytrzymałam ? Ale sytuacja mnie zmusiła więc pewnie dlatego .Oprócz sprzątaczki która pewnie gdyby była mądra nie byłaby sprzątaczką !!!!!! dzieją się dziwne rzeczy.Nobing staszliwy ,zawyżone normy nie ma perspektyw awansu i tym samym rzadnej satysfakcji z pracy .Wynagrodzenie najniższa krajowa i praca po 12 godzin .Ciągle słyszałam za mało i żle a mimo to produkcja idzie na cały świat i zakład wciąż istnieje .A pan prezes pomnaża swój majątek tanią siłą roboczą w Polsce .Bo pewnie w jego kraju nie miałby racji bytu . Za takie pieniądze jakie oferuje rzaden holender by nie chciał pracować .Dlatego dobrze wiedział gdzie jedzie i po co !!! Przestrzegam wszystkich nie dajcie się oszukać !!!!!

W tym zakładzie przepracowałam 3 lata .O zgrozo to był najgorszy mój zakład pracy .Dziś zastanawiam się jak ja tam wytrzymałam ??? Ale sytuacja mnie zmusiła więc pewnie dlatego . Za najniższą krajową po 12 godzin bez perspektywy na awans .Normy zawyżone celowo żeby pracownika nie nagradzać premią. Ciągle żle i za mało a jednak produkcja idzie w świat i zakład istnieje .A pan prezes pomnaża wciąż swoje dochody na polskiej ziemi tanią siłą roboczą. Bo pewnie w Holandii nie miałby racji bytu .Zaden Holender nie pracowałby w takich warunkach i za takie pieniądze . Najbardziej przykre jest to że doczekaliśmy takich czasów że obcokrajowiec ma większe prawa niż my rodacy .I wciąż je łamie i nie ponosi za to konsekwencji . Przestrzegam wszystkich przed tym zakładem nie dajcie się nabrać to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Deco Stayle - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deco Stayle