Opinie o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie E.Leclerc Gdańsk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie E.Leclerc Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

kasjer

Do Zimnej. Pochlebne opinie od klientów może i były (solidarnych masz sąsiadów) a z punktu widzenia współpracownika to z tobą wieczna udręka! "katar, głowa, noga, plecy a to z tej strony na ta nie moge kasować a to z tej na tą- dziewczyno ogarnij się! Tak jak napisał kolega lub koleżanka poniżej: Twój lekarz powinien zobaczyć jak hasasz i wlewasz w siebie procenty, a rzekomo taka schorowana... i potwierdza sie jedno- pusta jesteś myśląc plotkując, że to kierowniczki wina i decyzja o nie przedłużeniu umowy... "kochana" pracowałaś sama na ta decyzje, jakoś inni przedłużenie dostali i doskonale o tym wiesz. zyczę dalszego użalania się nad sobą i wypisywania półprawdy na tego typu portalach, nie masz honoru kobieto!

Do Zimny Wszyscy się cieszą że Ciebie nie ma , taka biedna, skoro Ciebie zwolnili to był jakiś powód,wiecznie tylko stękałaś kręgosłup mnie boli i jak KWOKA na grzędzie oblegałaś 16-17 kasę . A na imprezie kręgosłup nie bolał jak się napiłaś jak [usunięte przez moderatora] i do domu trzeba było Cie odwozić . NAJLEPIEJ MARUDZIĆ NIC NIE ROBIĆ I KASĘ DOSTAWAĆ !!!

JA TEŻ PRACUJĘ W LECLERC I KOŃCZY MI SIĘ UMOWA NIEBAWEM. NIE LICZĘ NA JEJ PRZEDŁUŻENIE TYM BARDZIEJ NA CZAS NIEOKREŚLONY .PO PROSTU NIKOMU NIE DAJĄ UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY BO BARDZIEJ OPŁACALNE JEST PRZYJĄĆ NOWĄ OSOBĘ NA ROK CZY DWA I TAK W KÓŁKO. PO CO SIĘ WIĘC STARAĆ?!

zola56

Jak oceniam pracodawcę po przeszło dwóch latach pracy?To nieuczciwy pracodawca.Czwarta umowa o prace powinna być na czas nieokreslony wiec dyrektor sprytnie unika takich umów chociaz wczesniej nic pracownikom o tym nie mówi.Sama jestem tego przykładem.Nie podpisano ze mną nowej umowy bo nie-tak po prostu bez tłumaczenia.Wypadło między innymi na panią-to słowa mojej kierowniczki.W dodatku byłam jedną z ulubionych przez klientów kasjerek.Wpływały na mnie bardzo pochlebne pisemne opinie klientów.No i co z tego?Nie liczy się to w oczach kierowniczki chociaz powinno bo klient jest najważniejszy.Nie klient pani płaci za pracę-to znów słowa kierowniczki.Jak to nie klient?Bez klientów sklep idzie z torbami-nieprawdaż?Jednym słowem dobry pracownik się nie liczy.Zostałam oszukana bo pozbyto się mnie niesłusznie i bez powodu.Ubolewam nad tym,ze pracodawcom dano takie prawa.Tylko w chorym państwie jest to możliwe.Niejedna jeszcze osoba doświadczy tego co ja.To przykre i boli.A kierowniczce zyczę żeby była najpierw człowiekiem a dopiero kierownikiem.Oby sama kiedys znalazła sie w takiej sytuacji jak będzie w moim wieku.(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do E.Leclerc Gdańsk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Hehe no palarni już nie ma, no i teraz z telefonami jakieś jazdy, że nie można wnosić, ale i tak ludzie wnoszą bo gdzie mają zostawiać, ciekawe co będzie następne, zobaczymy.

Jak wam sie podoba zamknieta palarnia w leclercu? dopieli swego traktuja nas jak niewolnikow, scigaja, sledza, trzepia ciekawe do czego jeszcze sie posunal! Brak slow na to chamstwo jakie tam panuje.

barbie

Jestem pracownicą w E.Leclerc w Galerii Przymorze.Nie wymienię działu na którym pracuję ale na każdym jest tak samo.Praca i płaca.To temat nr 1.Nad wejściem do hipermarketu powinien być napis (usunięte przez administratora).To co się wyrabia z pracownikami to zakrawa na kpiny.Jeszcze brakuje tzw.(usunięte przez administratora) murowany.Ludzie są zwalniani lub sami się zwalniają.Na ich miejsce nie przyjmuje się nowych.Jedynie na kasach widać co rusz nowe twarze ale to też są osoby z jakiejś firmy.Na działach nie ma nowych osób.Jak tak dalej pójdzie to pozostanie po jednej osobie albo wcale.Płaca najniższa niż w innych hipermarketach tej sieci.Żadnych podwyżek.Żadnych premii.Minął już rok a pracownicy dostali zegarki MADE IN CHINA.Kpina.Paczki na święta z przeterminowanym towarem.Szlak człowieka bierze,że jeszcze nikt z zewnątrz nie zajął się tym wyzyskiem człowieka.Kiedyś były Biedronki teraz jest E.LECLERC.

11.04 :/

dlaczego musimy odpracować 11.04?! to nie fair! żaden market czy hipermarket nie musi odpracowywać tego dnia, pomijając jeden - LECLERC, ja się o te wolne nie prosiłam. a weź się odezwij to Cie z błotem zmieszaja.. :/ szmacą ludzi, kompletny brak szacunku to moje zdanie. odradzam pracę.. do zobaczenia w (usunięte przez administratora) :(

LLL

To co się dzieje w chwili obecnej na jednym z działów spożywczych to jest jakaś porażka i paranoja, kierowniczka myśli że jest nie wiadomo kim, że niby taka mądra, wszechwiedząca a tak naprawdę to tylko do biedronki się nadaje, choć nie wiem czy i tam, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz (usunięte przez administratora), tyrasz za 1250 netto i jeszcze im mało, urlopy zaległe nie wykorzystane, niestety ale taka prawda, NIE POLECAM NIKOMU pracy w tym molochu, mają ludzi za nic. Smutne lecz prawdziwe, odradzam naprawdę wszystkim. Gdyby tylko była inna sytuacja na rynku pracy, odeszło by z w/w działu co najmniej 9/12 załogi. A te 3 osoby, no może 2 to... sami wiecie kto. No i życzę powodzenia tym którzy już odeszli ;) a My czekamy na lepsze jutro.

sandra

Ja pracuje w leclercu'ale w innym mieście czytając to co dzieje sie tutaj wierze z całych sił ponieważ ja idąc tam do pracy byłam zdrowa a teraz mam poważny uraz kręgosłupa i jestem częściowo sparaliżowana wiele razy mówiłam kierowniczce że boli mnie kręgosłup ale to nie przeszkadzało mu do zmuszania mnie i innych do ciągnięcia kilkuset kilogramowych palet .Teraz od kilku miesięcy jestem na zwolnieniu i nawet nie zadzwonią zapytać czy żyję;a do tego mam 2 letnie dziecko.Zero współczucia dlatego zapamietajcie ci co tam pracują że każdy może skończyć jak ja czego nikomu nie życzę

turystka

przeciez pracujesz w Realu to dlaczego wypowiadasz sie na temat Gdanskiego Leclerka?Masz tam znajomych?Zatrudnij sie to nie takie trudne.Zobaczysz jak jest "fajnie"chociaz nie wiem moze sie dostosujesz i bedzie ci sie podobalo.Kto wie?

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma w Polsce wszędzie wykorzystują w markietach ty zasuwaj aż upadniesz albo bedziesz kaleką

turystka

i jak tam zadowoleni pracownicy Leclerca w Gdansku?dostaliscie juz premie na swieta za dobre tyranie?A kierownicy dostali i to nie male ale i tak wam pasuje ta robota i geba w kubel bo zwolnia.Przepakowujcie dalej zepsuty towar i zmieniajcie na nim daty.Jak w koncu przylapia to i tak szaraki poleca a nie szefostwo.No chyba ze sie ktos otruje.Hi hi A swiateczne paczki wam pasowaly?z przeterminowanymi gratisami?

turbodymomenka

Nie podoba Ci się praca i polityka w leclercu?To idż do reala na Kołobrzeską na któryś z dzialów food. popracujesz z kierowniczką działów food przez tydzień i odechce Ci się pracy do końca życia.. robi z nas takich idiotów ja jestem już tak zawinięta chyba lepiej iśc kraśc gwałcic i mordowac niż z tą kobietą się męczyc.Szanujcie to co macie bo nie wiecie jaki (usunięte przez administratora) i pranie mózgu mogą Wam gdzieś indziej zgotowac. Pozdrowionka xD

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w E.Leclerc Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc Gdańsk?

E.Leclerc Gdańsk