VERT Jakub Sacha

Piekary Śląskie

Opinie o VERT Jakub Sacha

Zniesmaczony klient

Dałem się nabrać na lotne deklaracje rzetelności w pracy i obiecanki doprowadzenia projektu LOGO do rezultatu wspólnie uzgodnionego. Po przedstawieniu miernego projektu logo poprosiłem o zmianę koncepcji. Niekończąca się korespondencja, merytorycznie bezwartościowa dyskusja i zero woli do współpracy. W ten sposób za "nic" wyłudził pan Jakub Sacha - bo trudno to inaczej nazwać - kilkaset złotych wpłaconych zaliczkowo na zlecony projekt. Zalecam głęboką rozwagę przy wyborze firmy VERT Jakub Sacha.

Zostaw opinię o VERT Jakub Sacha - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERT Jakub Sacha