Yani Employment Services

Toruń

Opinie o Yani Employment Services

kontok

anonim, nie słyszałem aby warunki przez nich oferowane odbiegały od standardów rynkowych

arist

Wcześniej zabierali 200 e na dzień dobry z wypłaty. Makabra pokoje z drzwiami bez kluczy, rozwalające się barierki od schodów, szafy bez półek, okna - nieszczelne tak, ze strach je ruszyć,Pokoje porażka, popalone wykładziny, graciarnia która jest by coś było. Regulamin? jest bo jest, a i tak każdy robi co chce. Nie pilnują rozliczeń własnych pracowników, pozwalają by hotel obcinał im przepracowane godziny, a co lepsze 1 pożyczka na akonto wypłaty free, kolejne już 2% odsetek. Brak internetu, telewizja? 4 nl. kanały. Szkoła przetrwania, kolonia i tyle.

Krzysztof

Ja za pokój razem z partnerka placimy 700 euro (pokój bez szafy)

Magda

Zgadzam sie...Yani Employment Services oszukuje...przygotuj sie ze na dzien dobry zabiora tobie 150 euro z pierwszego wynagrodzenia ktore twierdza ze po 3 miesiacach otrzymasz je zpowrotem...niestety tak nie jest. ( w prawie holenderskim jest zakaz pobierania pieniedzy za to ze firma ciebie zatrudni) wiec odradzam bo i tak ich nie otrzymacie. Koszt zakwaterowania ok 300 euro za pokoj w ktorym bedziesz dzielic z kilkoma osobami. Jesli nigdy nie byliscie na koloni to zapraszam do skorzystania. Bedziecie kontrolowani czy macie luzko zaslane za brak przestrzegania regulaminu poniesiesz koszta ktore beda automatycznie odprowadzone z wyplaty.

Krzysztof

Agencja YANI EMPLOYMENT SERVICE jest do [usunięte przez moderatora].., zatrudnic Cie zatrudnia obiecuja zlote gory, ale jak juz jestes nie potrzebny/a to masz 24h na opuszczenie zakwaterowania ktore tobie oferuja I nie zaplaca wszystkich pieniedzy ktore tobie sie należą ...jesli nie chcesz być białym murzynem radzę poszukać pracy gdzie indziej.

Zostaw opinię o Yani Employment Services - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yani Employment Services