Hertel Poland

Radzionków

Opinie o Hertel Poland

60% to Litwa

Nie polecam firmy... Miałem jechac do pracy do Holandii ale na szczescie nie pojechałem, 8,80 netto na tydzień 355euro, nie dają zaliczek, żadnych dodatków soboty nie pracujące. Nikt z kierownictwa za granica nie mówi po polsku. Natomiast Panie siedzące w Radzionkowie nie maja zielonego pojecia co dzieje sie z pracownikami i gdzie oni są... co tydzień przerzucają ludzi z jednego końca holandii na drugi. Nie znasz jakiego kolwiek jezyka nie masz szans. Testy na kazdej bramie. Ludzie którzy pracuja pod hertlem holenderski z agencji zarabiaja po 650euro tygodniowo. A dlaczego Ci ludzie z Polski po 355. NAPRAWDE NIE POLECAM

Zostaw opinię o Hertel Poland - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hertel Poland