barysz point line

Tychy

Opinie o barysz point line

rafał
użytkownik zarejestrowany

nikt się od dawna nie odzywa a potrzebna mi informacja jak teraz traktują podwykonawców.Wiem że kiedyś mieli długi czy to się zmieniło na lepsze czy nie??

Neon
@rafał 05.05.2016, 09:55

Witam Wisi mi kasę od 10 lat. Niewypłacalny

geol

To już n-ta firma tej ekipy zlecają roboty i nie regulują należności Unikać i tyle

Alicja Płonka

Zgadzam się z przedmówcą. Firma jest niewypłacalna. Czekam na zapłatę faktury z przed 2 lat a[usunięte przez moderatora] śmieje mi się w twarz mówiąc ze nie zapłaci.

uciekać jak najdalej, firma zadłużona wszędzie, pracownikom stałym, ze stażem 10 letnim leci kasę, chyba trzyma ją w piwnicy, wszyscy odeszli z firmy, chyba zakończy się sądem pracy.

Zostaw opinię o barysz point line - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie barysz point line