GENERON- Marcin Śrubka

Opinie o GENERON- Marcin Śrubka

żenada, praca 24 godziny na dobę !! umowa-zlecenie 240 godzin w miesiącu za 900-1400 złoty ... mamy 2011 rok ... w chinach nawet więcej płacą

Zostaw opinię o GENERON- Marcin Śrubka - Balice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GENERON- Marcin Śrubka