Opinie o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

?

atmosfera w pracy jest do kitu, wyzysk i mobiing to moga ci zagwarantowac...... szkoda twego czasu i nerwów .PIP juz sie tym zajela caly czas sa kontrolwe.....

łajno

tragiczni sa ci co niemaja pracy to dzwne tyle macie pól i łąk macie co robic i pracy w piotrze i pawle szukacie wiocha nie dla psa kielbasa hhahahahaahahahah do domu!!!!!!!!!!!!!!!

kris

czy naprawdę jest aż tak tragicznie co do pracy ?????????

mała

powiedzcie mi jak jest w PiP bo zamierzam tam pracować ( jaka kasa, jaka atmosfera i czy żeczywiście pracuje sie 160 godz)

Brałeś udział w rekrutacji do Piotr i Paweł. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
czs

nigdzie nie znajdziesz lepiej bo tam jest najlepiej kierownictwo super ni atmosfera zajebista normalnie bomba

kotek

Szukam pracy i chciałabym sie dowiedzieć jakie są warunki w Piotrze i pawle tzn czy są jakieś wolne dni jaka jest liczba godzin pracy w miesiącu no i jaka jest płaca i czy są jakieś prowizie czy za nadgodziny jest płacone ODP

ktos

no ty akurat kretynie to o szkolach sie nie wypowiadaj bo pewnie edukacje na podstawowce ukonczyles osmieszasz sie tylko a to akurat skad jestes nie ma znaczenia jestes poprostu zakompleksionym i jakims wykolejonym [usunięte przez moderatora] z jakas traumą z dziecinstwa ty sie lecz

ktoś

ciągle o tym zbieraniu obornika piszesz znasz się na tym więc wiemy że z wiochy pochodzisz pochodzisz

Jak narazie to Białostoczanie ciebie prowokują, bo to ciebie boli to iż piszą na nie swoim forum :) Ponadto słabo ci idzie manipulacja, muszę przyznać że większość z nich ma racje, a ty niestety chyba nie dojżałeś albo naprawde jakis nie wyzyty jesteś :P

buahahahahah

sterujeeeeeeeeeeeee buahahahahahahaha ale osłabiasz ta swoja dretwa gadka wymyslilas to gosposiu przy robieniu obiadku czy przy zbieraniu obornika buahahahah podobno prostakow łatwo mozna sprowokowac i manipulowac jakie to proste:)))))))))))))))))))))))

Każdy

Mam pytanie do chłopczyka co tak namiętnie obraża ludzi i twierdzi, że są z wioski. Otóż panie wielki warszawiaku skąd pochodzi twoja rodzina ? mogę się założyć o twoją marna pensje, że twoi rodzice lub dziadkowie przenieśli się z okolic wawy albo i dalszej (ale i tak się do tego nie przyznasz). Z resztą znakomita większość waszego "pięknego" miasta ma właśnie takie korzenie, więc najpierw pomyśl zanim coś napiszesz. Chociaż może nie, nie myśl, tacy jak ty nie muszą myśleć, łatwiej się nimi steruje :) Miłego dnia życzę

ssssssssssss

a co to kogo obchodzi gdzie ty masz skladac cv co to poradnik dla nieudacznikow to jest forum wioski haahahahhaah tutaj sa i pisza ludzie ktorzy maja dobrze nasrane w glowie iiiiiii ludzie ktorzy lubia [usunięte przez moderatora] i chcesz od nich opinie??? hmmm pewnie ty tez masz dobrze [usunięte przez mdoeratora]..... jak kazdy tutaj uuuhahahahahahahahahahahahahahah

ktos

napiszcie jak jest w tyn sklepie w bialym jak kierownictwo szukam pracy i zastanawiam sie gdzie skladac cv duzo slyszalem zlego o supermarketach jak jest na prawde

zapas

czy w Białymstoku się dobrze pracuje

hehe

Hej [usunięte przez moderatora] tu są opinie o Piotrze w Jankach a nie Bialymstoku, przenieście się z tą swoją wiochą na inny portal ................

buahahhaa

jeszcze niedawno prostaki sami swoich obrazaliscie a teraz jakies pretensje ze was obrazaja niestety jestescie na zadupiu i musicie sie pogodzic ze skonczycie w supermatketach jako popychadla nikt w wasz rejon nie inwestuje zadych fabryk firm tylko sklepy i supermarkety jestescie zwykla rozrywka dla tych co przyjezdzaja z zachodu zeby zobaczyc ten skansen kiedys mowili na ten rejon Polska be i tak zostało lepiej idzice juz na pole krowy wydoic bo mleka nie bedzie w sklepie

ktoś

czytajac te wypowiedzi widac dokladnie i wyraznie kto tu jest totalnym [usunięte przez moderatora] nic inteligentnego nie napisza tylko obrazaja ludzi ktorych nie znaja

PiP

boom - 2009-11-12 22:46:15 w tym ze ze takie prostaki siedza na nie swoim forum i wypisuja jakies farmazony od ktorych chce sie rzygac o matko taka biedna jestem i pracuje w supermarkecie za 1500 zl inni pracuja za 900 i ledwo co ciagnal a ona biedna latem na popoludnia chodzila hahahaahah kompromitacja na najbiedniejszym rejonie w polsce i najbardziej zacofanym milony chca zarabiac nie dla psa kiełbasa "prostaki siedza na nie swoim forum" - w ten sposób dowodzisz tego ze sam jesteś prostakiem pozatym każdy ma prawo do pisania gdzie chce i kedy chce, gdyby to komuś przeszkadzało to by forum zlikwidowali lub wyczyścili. "od ktorych chce sie rzygac" - rzygnij może ulży. "o matko taka biedna jestem i pracuje w supermarkecie za 1500 zl inni pracuja za 900" - najwidoczniej coś o tym wiesz. "a ona biedna latem na popoludnia chodzila" - to pisała kasjerka z Poznania o ile nie zauważyłeś. "kompromitacja na najbiedniejszym rejonie w polsce i najbardziej zacofanym"- właśnie sam siebie skompromitowałeś, pozatym chyba nie znasz statystyk jeśli uważasz że to najbiedniejszy rejon. "milony chca zarabiac nie dla psa kiełbasa"- dla chcącego nic trudnego :) jak ktoś chce zarobić to zarobi nie tu to gdzie indziej.

boom

hehe

Co Ty możesz wiedzieć o pracy w tym sklepie??????? Idź popracuj zobaczymy, a śledzia to masz w m.............hehehehe

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Janki

Piotr i Paweł