Piotr i Paweł
counter
3 269 187 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Piotr i Paweł?

TakNie

PRACA W PIOTRZE I PAWLE W PABIANICACH TO TOTALNA PORAŻKA ATMOSFERA PANUJE TAM OKROPNA JAK SIĘ TRZYMA PALEC W (usunięte przez administratora)E PANIĄ KIEROWNICZKĄ TO JEST SIĘ DOBRYM PRACOWNIKIEM ,GDY SIĘ MA WŁASNE ZDANIE NA DANY TEMAT TO JEST SIĘ ZŁYM .FUNKCJA KIEROWNIKA SKLEPU PRZEROSŁA P. ASIE BO WSZYSCY ZACZELI SIĘ Z NIEJ ZLEWAĆ I MAJĄ JĄ GŁĘBOKO GDZIEŚ . PANI KIEROWNIK ZMIANOWA (usunięte przez administratora)TEŻ MA SWOICH ULUBIEŃCÓW KTÓRYM WOLNO WSZYSTKO.

Tak5Nie

Asia Nowy wpis
@anonim

To samo dzieje się od kiedy przeszła na Teresy też ma swoich ulubieńców którym wszystko można

Julita Nowy wpis

Widzę, że pojawiło się sporo ofert pracy do Piotr i Paweł. Czy ktoś może coś napisać o aktualnych warunkach pracy? @lllll Wspomina o podwyżkach w swojej filii, czy w Waszych sklepach też zaszły jakieś zmiany?

lllll Nowy wpis

czy w waszych sklepach też były podwyżki od 1 czerwca ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

taso

Po tygodniu @mis już ci się nie podoba? Moim zdaniem trochę pospieszyłaś się z oceną bo taki okres o niczym świadczyć tak naprawdę nie może, a jakie miałaś warunki zatrudnienia?

Tak3Nie

Rasamasa
@taso

No chyba takie rzeczy można zauważyć po kilku dniach, bo tak jest naprawdę i to w większości marketów. Kolejna rzecz to dlaczego ludzie myślą, że każdy kasjer może wystawić fakturę VAT? Od takich rzeczy powinni być kierownicy. Biorą paragon i dostają fakturę. To nie księgarnia. Tworzy się niepotrzebny sztuczny tłok. Na cukierniach i wędlinach panie są wygodnickie. Kilka ciast pakują w jeden karton naklejając kilka kodów i to niekiedy jeden za drugim. Na wędlinach kod jest często nie do zeskanowania. Na pieczywo powinno też się skanować kod a nie żeby się zastanawiać jaka to bułka i z jakiej firmy jak tu kolejka. Warzywa to największa tragedia. Wymienimy liście i pójdą jako świeże, a kasjer musi je zważyć i nabić kod czyli kolejne pierdziu, na które traci się czas. Zgnite lądują na przecenę i już kod jest do zeskanowania.

mis

Robię tam od tygodnia jako kasjer i już żałuje że poszłam tam pracować. Reklamacje zwroty czy kaucje trzeba dzwonić po kierownika robi się sztuczna kolejka. System informatyczny do bani często wyskakuje brak towaru. A najgorsze, że nie rozmieniają kasy i często brakuje drobnych

Tak9Nie

kasjer

w kato kasjer 2050 brutto, 1470netto nawet jak masz 10 lat doświadczenia (bez znaczenia) zawodowego więc szału nie ma. praca dla młodych co z rodzicami mieszkają, lub mają jeszcze jakies inne żródło utrzymania.

Tak6Nie

kasjer

gwarantuję, że w pip nikt się na kasie nie nudzi.. przynajmniej ja takich placówek nie znam.. jest ciągły brak kadry, więc nie licz na nudę!:-)dobra praca dla osób chcących kondycję podciągnąć- jakies 4 godziny aerosiłki gwarantowane :-)

Tak3Nie

kasjer

1.jeśli chodzi o prace pełną wyzwań to jest ona wtedy, gdy przyjedzie dostawa i trzeba wszystkie palety na półki wyłożyć jeżdżąc w te i we wte z wypakowanymi koszykami zakupowymi. a kierowniczka ciągle przybiega i zniecierpliwiona "jeszcze??" 2.na kierownicze tylko po znajomości. 3.powszechne nagłe zwalnianie "bez podania przyczyny", co zresztą jest zapisane w umowie. każdy pracownik się tego obawia więc jeśli idzie o bezpieczeństwo zatrudnienia to lipa niestety.. 4. jak już cie zatrudnia, oczywiście bez znajomkow co najwyżej na kasjera, to nie myśl sobie ze będziesz se siedzieć na kasie i skanować kody!! ktoś przecież musi wyłożyć towar na pólki i będziesz to wlasnie ty! :-) 5 jak już się upociles wykładaniem na polki, to idziesz na kase, a tam coż...wszystkie warzywa, owoce, pieczywo mają kody ale nie sa okodowane, musisz się na pamięc tych kodow nauczyć..:) a jak już je ogarniasz to patrz pkt.3 :-) 5.każdy błędnie nabity kod musisz zgłosić do kierownika ORAZ do ochrony:-) bez kierownika nie zrobisz storna na kasie (żenada, a tak naprawde to zupełny brak zaufania do pracownika!)a ochrona pisze z ww faktu notatkę służbową :-)jak już masz tych notatek trochę to patrz pkt 3 :-( 6.ochrona wredna i ma hajs z inwigilowania pracowników(sprzedawców)i donosicielstwa, jak im się nie podobasz to też patrz pkt.3 :-)

Tak4Nie

Alcaline

ktoś może coś napisać o sklepie "lubostroń 15 kraków" Jakie warunki są na kierowce/kuriera (obsługa e-sklepu) bo teraz podobno rekrutacja jest ?

Tak5Nie

Anonim

Cos o Piotrze i Pawle w Poznaniu ? Np. jakie zarobki ? ;-)

Kropa

W gdansku na tradycji jest 2300 brutto. Atmosfera bardzo fajna. Kierowniczka przejmuje sie zaloga. Nadgodziny obowiazkowe? Pierwsze slysze. Jezeli mozesz zostac 2 godz dluzej bo jest potrzeba i wyrazisz zhode to na drugi dzien wychodzisz wczesniej. Jak dla mnie bardzo fajna praca. Ale trzeba lubiec prace wsrod ludzi i miec dystans do klientow zeby nie oszalec. I jak w kazdej dasz cos od siebie to bedziesz tak samo traktowany. Wiec wszystko dziala w dwie strony. Pozdrawiam

Tak4Nie

wojtek

robie zakupy w wilanowie jestem w podeszlym wieku ale jak zobczylem moja ulubiona kasjerke dzis ze jest zwolaiona a tylko u niej placilem przeszlo 1000 zl moja ulubiona i moich kupli o co chodzi panie w wieku 40 plus to fo pe to gratuluje juz nie przyjde wole alme

gość

Witam bylem pracownikiem PiP w warszawie przy ul malborskiej. Powiem tak sklep bardzo fajny, pracownicy miedzy soba bardzo uprzejmi i zgrani, ale ten caly kierownik sklepu nadaje sie do pchania karuzeli li. Nie potrafi zarzadzac zespolem jest opryskliwy dla pracownikow. Tacy ludzie powinni pracowac ze zwierzetami bo tylko chodzi i burczy lub siedzi u siebie w biurze i przez tel rozmawia, a (usunięte przez administratora) nie ruszy zeby cos zrobic. A pracowników ma za nic.Niech ktos sie za niego wezmie bo ludzi do pracy nie bedzie bo beda rezygnowac wszyscy po kolei.

gość

byly pracownik PiP

1500zl na rękę chyba że zatrudnisz sie przez agencję pracy na umowę zlecenie dostaniesz 10zl na ręke za 1godzine pracy.PiP schodzi na psy zasuwasz na wszystkich dzialach za marne pieniądze mam wrażenie że Biedronka już lepsza bo kazą robić ale płacą.Nie polecam pracy w PiP

kaja

2.8oo!!!! ha ha ha,chyba jako kierownik sklepu.

pracuś

Co za brednie.... sami porzuceni przez los nieudacznicy i lenie ! Praca spoko i atmosfera tak samo tylko trzeba pracować a nie się opier###. Ja zarabiam 2 800 na rękę i nie jestem kierownikiem sklepu, a pracuje tylko 40 godzin tygodniowo. Weźcie się do roboty ludzie.

joanna

czy ktoś wie może jak jest na Wojska Polskiego w Bydgoszczy ???

ttmmj

czy ktoś wie jakie są realne zarobki na magazynach pip a w szczególności chodzi mi o błonie

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Janki

Piotr i Paweł