Max-Logistik GmbH

Senden

Opinie o Max-Logistik GmbH

Roman

Co Wy za bzdury piszecie? WSzystko jest tak jako powinno. chyba ze wczesniej bylo zle, dobry kontakt z Jegerem i normalne pieniadze wyplacane kiedy trzeba. jak sie nie umie jezdzic to wlasnie takie opinie sie pisze i sie nie daje zarobic innym Polakom a oni szukaja tam bez jezyka!!!

Kierowca
@Roman 09.03.2017 15:23

Mnie przepytywał z języka jak się zatrudnieniałem 3 lata temu

Marta

@typek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Max-Logistik GmbH. Czy można liczyć na jakieś benefity i socjal? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

typek

pracuje w MAX logistik od ponad roku i jestem zadowolony 80-85 h jazdy dwutygodniówki ,podwyżkę po roku dostałem zarobek 2000 -2300 w systemie 4 na 1.

Marta

@beowarek i jak pracujesz w Max-Logistik GmbH? Jeśli tak to opowiedz jak przebiegła rekrutacja i jakie są warunki pracy?

beowarek

Wlasnie dostałem od nich oferte pracy , ale po przeczytaniu waszych postow co najwyżej mogę im nawstawiac po niemiecku oczywiście .Pozdrawiam

Kolo byly

Banda hamow a Sebastiana jeszcze tam robi

janko

Mnie tam zapłacił, i nie narzekam, jak kto umie jeździć to go się nie czepiają, tylko pełno polaków pierwszy raz widzi kierownice jak jes u nich na kursie, a potem sie dziwio że kary majo za uszkodzone auto. Ja przyznam sie bez bicia nie szprechem po Niemiecku, a w euro fajnie sie zarabia, to i nie narzekam bo zawsze może być gorzej.

Daf

Kolego przewoźnik ja też jestem tej samej sytuacji a zapłacić ja odaj ich do sądu

misioo

No ale skoro pojawiają się jakieś premie doliczane do podstawy to już dobrze o nich świadczy, ciekawi mnie jednak to czy wypłata jest terminowa, wiecie? Najważniejsze jest to, że wwynagrodzenie jest dwuskładnikowe.

fffk

czy ktoś może napisać o firmie MAX LOGISTIK Z Werne ????

MAX

Narazie opisalem przebieg przyjecia i obiecałem ze podam stronke kaj wyglądają rozmowy tel na temat pracy ,czyli młotków , a jest czego słuchać. Prosze jeszcze troche ćierpliwosci

MAX

Marian znowu wykasowałeś wpisy tego bedzie wiecej

przewoznik

Nie wiem jak ludzie z biura.Ale ja jako przewoźnik robiłem parę tras dla tej firmy.do dziś nie mam zapłacone.pożal się boze dyrektor handlowy pan Piotr K.nie odbiera tel .omijajcie ta firmę !!!oszuści jakich mało!!!

acz

Jeśli chodzi o firmę MaxxLogistik Poland to od momentu zmian wprowadzonych w nowym roku w firmie działa wszystko jak powinno, jest porządek.

MAX

szkoda tu co kolwiek pisac jega i tak to usunie

kamil

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie (usunięte przez administratora)trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

pawel24

gdzie jest ten ktory ak niby duuzo wiedzial o dzialalnoci firmy Aller logistic?eheh

rr

heeh chlopie pewnies kolejny naganiaz bo widze ze krucho sie robi z kierowcami z polski w tej firmie skoro w allerze niemcy juz smigaja autami.takich jak Ty to potrzebuja.pozdrawiam

max

Wy naprawde nie widzicie jaka jest firma MaX

on32

Kiedyś
@on32 23.09.2015 17:12
witam. szukam kogos chetnego do zbiorowego pozwu na firmealler logistic.moj amamil pm23@poczta.onet.pl...

Daj namiary

om35

jak to za paliwo?

j32

Ostatnio stało się modne obcjążanie za zadrogie paliwo, chociaż na szkoleniu mówiono ze mamy nie patrzyć na ceny.

ona123

zapraszam do aller log.polacy tu mile widziani bo tylko oni daja sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopac i wrabiac w wypadki,pozniej placenie po 200e mies przez 2 lata i wydzial kryminalny z dwoma paragrafami na karku .zapraszam

slawekb1002

załadunki i rozładunki własnoręcznie. masz na to 1 godz. spróbuj zal i rozlad tandema w godz i to 2 razy dziennie ? kaza to robic z tachem na lozku, a wtedy nic ci nie zaplaca (bo przecież odpoczywales ) nie zgodzisz się ,to zjedziesz na wolne, a w domu wymówienie pracy. tak zrobili ze mna po 2 mies

kjuh

w niemczehpracodawac moze wystawic ci note obciazeniow a ze w maxie szukaja wszedzie pieniedzy to na bank ci wystawia tak jak mi to zrobili. uwaga na zlodzieji.NIE GODNA ZAINTERESOWANIA FIRMA.

ona123

co ty chlopie chrzanisz. ja robie trok czasu i wiem co mowie. widac ze albo masz male rozpoznanie albo masz szczescie ze Ciebie to omija albo jestes konfidentem i kablujesz aby miec lepej.sorry kolego ale nikt inny w takiej firmie nie ma dlugiej przyszlosci...

ona123

IDZIWNYM TRAFEM WSZELKIE HISTORIE OPISYWANE PRZEZ LUDZI TUTAJ NA FORUM, TE KTORE UDERZAJA BEZPOSREDNIO W PRAWDE TEJ FIRMY SZYBKO SA USUWANE PRZEZ ADMINISTRATORA, TO PO CO WOGOLE TE FORUM PANIE ZALOZYCIELU????MOZE COS CI SKUBIA DO GARNUSZKA....

paul wroc

Uwaga na ta firme.Banda zlodziei i oszustow. dziwie sie ze skoro niby maja tyle pozwow da sadu to jeszcze nie zabrano i m koncesji.szok . poczawszy od pana Mariana J. z Werne a skonczywszy na p.Fis.. z Wedemarku.banda oszustow.uwaa niepolecam tej firmy.kradna nasze pieniadze, nie wyolacaja osttaniej wyplaty, wynyslalja jakies dziwne wypadki ktore nie mialy nigdy miejsca, zadaja papierow za palety ktorych tak naprawde nigdy nie bylo.uwaga na nich

Normi

Ale tu głupoty piszecie o tej firmie MAX, wcale nie jest źle, jak się robi to co karzą to niema żadnych problemów i pieniądze w Euro są OK.

GH
@Normi 19.04.2015 12:50

jak robisz co kaza czyli obciazaja Cie a TY PLACISZ TO WIADMOMO ZE DLA NICH JEST OK.POZDRAWIAM KOLEGO,SZANUJ SIE

Narcin

witam opisujecie firme max logistik w werne prosze o odpowiedz bo jutro mam sie tam wybierac

3w1

MAX Logistic, Allerlogistic i Friedrich Insulation Logistik gmbh to jedna firma tylko pod trzema różnymi nazwami. Potwierdzam wszystko co poprzednicy piszą. Jeśli chcesz pracować charytatywne dla niemieckiej firmy a nie zarabiać to dobrze trafiłeś. ( usunięte przez administratora ). Inni nie wchodzą tu i nie piszą głupot tylko ostrzegają was. ABSOLUTNIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!OMIJAĆ!!!!!!!!!!!

@3w1 11.03.2015 17:41

ja rownierz potwierdzam to co pisza inni. a to ni ejest zadna sciema tylko prawda pisana przez pokrzywdzonych kierowcow.firma robi co chce. wmawia wrecz wkreca w wypadki samochodowe, po czym kaze placic mieiecznie po 250e przez rok.za rysy nie spowodowane kwna kieorcow obciazzaja kierowcow, SZOK z etakie zaczy dzieja si eu niemca.kto by pomyslal.przestrzegam przed ta firma,BARDZO NIE UCZCIWA///.

hjy
@ona123 13.07.2015 20:58

tak kolego bo jak panicz z Niemec kaze a polak za euro to nawet w dupe wejdzie...

jb

Jak ktos chce przylaczyc sie do pozwu zbiorowego to prosze o kontakt na maila wyzej, pani prowadzaca sprawe mowi po polsku, w kupie :-) sila

Majki

Zgadzam się z kolegami, ja również przyjechałem do domu na tydzień wolnego. Nawet mnie nie powiadomili predzej. Kiedy byłem już w domu dostałem sms, ze nie ma wiecej pracy w allerlogistic. Pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

sztucznezeby

Podaj maila aby sie skontaktowac albo prosze kontakt pod mailem sztucznezeby@wp.pl pozdrawiam. Z checia przylacze sie do pozwu zbiorowego ta firna to jakies nieporozumienie

Zostaw opinię o Max-Logistik GmbH - Senden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Logistik GmbH