Max-Logistik GmbH

Senden

Max-Logistik GmbH

Opinie o Max-Logistik GmbH

Marcin

Moje sugestie dla Max-Logistik GmbH: Witam. Pracowałem w tej firmie z rok, organizacja super, pracowników też dobrze traktują. Osobom bez języka mogę polecić, bo naprawdę nie był on problemem. Ciężarówka była czysta, nowa, z czego się najbardziej cieszę. Polecam! Lubię atmosferę w Max-Logistik GmbH za: dobre traktowanie pracownika

DejwidddM

Witam. w Maxie pracuje juz drugi rok ze szwagrem praca ok pieniadze na czas polecam ta firme

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Nowy

Uważajcie firma nie wypłaca wynagrodzenia pracowałem w systemie 4/1 zjechałem do domu do 20 k-m miałem otrzymać wynagrodzenie nie dostałem nic nik nie odbiera tel Pan Marian to oszust zostałem bez grosza jedna wielka lipa zgaszam sprawę na Policję

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Max-Logistik GmbH? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Amator

Czy firma potrzebuje aktualnie kierowców? Jaki poziom języka trzeba mieć?

Roman

Co Wy za bzdury piszecie? WSzystko jest tak jako powinno. chyba ze wczesniej bylo zle, dobry kontakt z Jegerem i normalne pieniadze wyplacane kiedy trzeba. jak sie nie umie jezdzic to wlasnie takie opinie sie pisze i sie nie daje zarobic innym Polakom a oni szukaja tam bez jezyka!!!

Kierowca
@Roman 09.03.2017 15:23

Mnie przepytywał z języka jak się zatrudnieniałem 3 lata temu

Marta

@typek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Max-Logistik GmbH. Czy można liczyć na jakieś benefity i socjal? Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

typek

pracuje w MAX logistik od ponad roku i jestem zadowolony 80-85 h jazdy dwutygodniówki ,podwyżkę po roku dostałem zarobek 2000 -2300 w systemie 4 na 1.

Marta

@beowarek i jak pracujesz w Max-Logistik GmbH? Jeśli tak to opowiedz jak przebiegła rekrutacja i jakie są warunki pracy?

beowarek

Wlasnie dostałem od nich oferte pracy , ale po przeczytaniu waszych postow co najwyżej mogę im nawstawiac po niemiecku oczywiście .Pozdrawiam

Kolo byly

Banda hamow a Sebastiana jeszcze tam robi

janko

Mnie tam zapłacił, i nie narzekam, jak kto umie jeździć to go się nie czepiają, tylko pełno polaków pierwszy raz widzi kierownice jak jes u nich na kursie, a potem sie dziwio że kary majo za uszkodzone auto. Ja przyznam sie bez bicia nie szprechem po Niemiecku, a w euro fajnie sie zarabia, to i nie narzekam bo zawsze może być gorzej.

Daf

Kolego przewoźnik ja też jestem tej samej sytuacji a zapłacić ja odaj ich do sądu

misioo

No ale skoro pojawiają się jakieś premie doliczane do podstawy to już dobrze o nich świadczy, ciekawi mnie jednak to czy wypłata jest terminowa, wiecie? Najważniejsze jest to, że wwynagrodzenie jest dwuskładnikowe.

fffk

czy ktoś może napisać o firmie MAX LOGISTIK Z Werne ????

MAX

Narazie opisalem przebieg przyjecia i obiecałem ze podam stronke kaj wyglądają rozmowy tel na temat pracy ,czyli młotków , a jest czego słuchać. Prosze jeszcze troche ćierpliwosci

MAX

Marian znowu wykasowałeś wpisy tego bedzie wiecej

przewoznik

Nie wiem jak ludzie z biura.Ale ja jako przewoźnik robiłem parę tras dla tej firmy.do dziś nie mam zapłacone.pożal się boze dyrektor handlowy pan Piotr K.nie odbiera tel .omijajcie ta firmę !!!oszuści jakich mało!!!

acz

Jeśli chodzi o firmę MaxxLogistik Poland to od momentu zmian wprowadzonych w nowym roku w firmie działa wszystko jak powinno, jest porządek.

MAX

szkoda tu co kolwiek pisac jega i tak to usunie

kamil

Jeśli chodzi o moją rozmowę kwalifikacyjną to przebiegła w całkiem miłej atmosferze. Na początku poproszono mnie o rozwiązanie testu na abstrakcyjne myślenie (usunięte przez administratora)trzeba bylo miec powyzej 110 pkt i mi się udalo (radzę sobie go przerobić przed pójściem na rozmowe), następnie prześledzono moje dotychczasowe doświadczenie itp. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ;)

pawel24

gdzie jest ten ktory ak niby duuzo wiedzial o dzialalnoci firmy Aller logistic?eheh

rr

heeh chlopie pewnies kolejny naganiaz bo widze ze krucho sie robi z kierowcami z polski w tej firmie skoro w allerze niemcy juz smigaja autami.takich jak Ty to potrzebuja.pozdrawiam

max

Wy naprawde nie widzicie jaka jest firma MaX

on32

witam. szukam kogos chetnego do zbiorowego pozwu na firmealler logistic.moj amamil pm23@poczta.onet.pl

Kiedyś
@on32 23.09.2015 17:12

Daj namiary

om35

jak to za paliwo?

j32

Ostatnio stało się modne obcjążanie za zadrogie paliwo, chociaż na szkoleniu mówiono ze mamy nie patrzyć na ceny.

ona123

zapraszam do aller log.polacy tu mile widziani bo tylko oni daja sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopac i wrabiac w wypadki,pozniej placenie po 200e mies przez 2 lata i wydzial kryminalny z dwoma paragrafami na karku .zapraszam

slawekb1002

załadunki i rozładunki własnoręcznie. masz na to 1 godz. spróbuj zal i rozlad tandema w godz i to 2 razy dziennie ? kaza to robic z tachem na lozku, a wtedy nic ci nie zaplaca (bo przecież odpoczywales ) nie zgodzisz się ,to zjedziesz na wolne, a w domu wymówienie pracy. tak zrobili ze mna po 2 mies

Zostaw opinię o Max-Logistik GmbH - Senden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Logistik GmbH