Opinie o i-Team Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy i-Team Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w i-Team Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Team Polska Sp. z o.o. w Kraków

Bartek Nowy wpis

Firma to typowy Januszex S.A. Tak jakby chcieli prowadzić nowoczesny biznes, ale zatrzymali się gdzieś na przełomie tysiąclecia. Zero marketingu i wsparcia sprzedaży. Brak w słowniku pojęcia generowanie leadow sprzedażowych. Stara szkoła sprzedażowa, gdzie wydaje się, że tylko wiedzą ekspercka dadzą radę ciągnąć sprzedaż produktów ze swojego portfolio. No nie dadzą rady, tym bardziej, że te ich maszynku w stosunku do ceny nie wyróżniają się niczym innowacyjnym, a przede wszystkim niczym co by realnie odpowiadało na potrzeby rynku. Rynku, w którym tak na prawdę głównym czynnikiem zakupowym jest cena. Daje im max jeszcze dwa lata, a w obecnej sytuacji rynkowej rok i będzie po biznesie.

Artur Nowy wpis

Witam. Nie polecam. Miałem rozmowę w Warszawie i wydawało się wszystko w porządku. Dostałem zaproszenie do Krakowa celem obejrzenia firmy i produktów po którym prezes stwierdził że jest zdecydowany podpisać ze mną umowę. Pojechałem. Jednak się nie dogadaliśmy. Prezes sam zaproponował że pokryje koszt dojazdu albo rozłożymy go na dwie strony. Następnie wyparł się swoich słów i musiałem sam ponieść koszty, no i cały dzień stracony. Nie są to duże pieniądze, bardziej chodzi o zasady, niepoważne traktowanie i brak szacunku. Jeśli chodzi o topowy produkt firmy to zdecydowanie za drogi. Jestem w tej branży naście lat i znam się na takich maszynach. Nie będę się rozpisywał, ale tą ich "top one" operator jest w stanie w parę minut po uruchomieniu trwale uszkodzić w bardzo prosty sposób. I naście tysięcy stracone. Wiedza pracowników o swoich produktach również na niskim poziomie. Nie polecam, tam kariery i dłuższej współpracy nie będzie.

Teresa Nowy wpis
@Artur

Przykra sprawa z tymi regulacjami za wyjazd, czy tego typu wyjazdy to stała praktyka w tej firmie i pracownicy są podobnie traktowani?

Rumun90 Nowy wpis

W tej chwili to najlepsza praca jaką miałem. Atmosfera spoko , szef przyjazny ale wymagający. Trzeba robić swoje i tyle. Fajną opcją są nadgodzinny zamienne na dni wolne (opcjonalnie po uzgodnieniu). Firma pomaga pracownikowi zapewnia do pracy narzędzia. Zarobki oceniam jako ok. Generalnie firma bardzo przyjazna i idzie wiele rzeczy potrzebnych (typu nagły urlop ) załatwić.

xxxx

odradzam praca ok ale co do godziny nadliczbowe to każą ja sobie odebrać a nie zapłacą chyba że ktoś lubi siedzieć w domu a nie zarabiać

Czy po rozmowie w i-Team Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy E-learning Content Creator
Kacper

Hej, to jest Polska firma?

Kamil

Mydlę, że dobra praca powstrzymuje ludzi od zaglądania na forum.

Wiki

Kadra zarządzająca przeszła z Hako, warto poczytać wcześniejsze wpisy w opiniach o Hako i wszystko się wyjaśnia.

wktl005

firma =-0

nik

tyle można powiedzieć że to dziady

Gucio

Była i nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o i-Team Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w i-Team Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy i-Team Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Team Polska Sp. z o.o.?

i-Team Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tyniecka 126 C
    30-376 Kraków
  • NIP: 6762551977 REGON: 380723899 KRS: 0000739620

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042