BONITAS S.A.

Szczecin

Opinie o BONITAS S.A.

ładnie

No i zarobki na takim stanowisku są bardzo dobre @wer.

new

Ludzie przez niego na chleb nie mają,na rachunki, kredyty i nowe należności do zapłaty. Zostawił ludzi z problemami i nic z tego nie rorbi. Nawet słowa przepraszam!!! Żadnych skrupułów ten człowiek nie ma i sumienia.( usunięte przez administratora )eden czort. Tych firm miał tak duzo, że w google można znaleźć ,że nie tylko pracowików( usunięte przez administratora ). Masakra,że Państwo jest bezradne w stosunku do takich osób.

bb

( usunięte przez administratora ) Dawajcie rozszerzamy temat na internecie ;)

( usunięte przez administratora ).to chyba idealne miejsce.

Czekam,( usunięte przez administratora )raczy oddac kase wszystkim, ktorym jest zobowiazany. Zaklada kolejne beznadziejne spolki i szuka sposobu na zarobienie szybkich pieniedzy,zapominajac o wierzycielach, ale co mu tam, on-superbiznesmen ma na wszystko sposób, i jeszcze kasuje ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o BONITAS S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BONITAS S.A.