FHU Jan Marcinkiewicz

Bytom Odrzański

Opinie o FHU Jan Marcinkiewicz

wladek

Zgadza sie wychodzi7,30 ero kiedys byli na finlandii bylo spoko ale przeszli na niemcy i jadom ostro bo tu mozna malo co bym odnich pojechal.Ale jeszcze zadzwonilem do biora odebrala corka szefa i z 1600 jak piszom to wielki pic daje 1090euro + 200euro diety.Wiec takie firmy jak ta czy lu... i jeszcze jest kilka ale wiecie jakie trzeba zglaszac zeby wiecej nieoszukiwali w ogloszeniach i pisali takie bzdury

edek

To zwykli naciągacze ty ciężko harujesz a oni bawią się za twoją kase.10 euro brutto to szydera w polsce węcej placą.Chcesz tam pracować zastanów się trzy razy

nikol

jeśli ktoś chce pracować za siedem euro na rękę to życzę powodzenia wypłacalni są. jeździsz po całych niemczech jak pajac.

zbyszko

ludzie jezeli komus odpowiada jak sie go okrada i proponuje 10e brutto plus 10 e diety + wlasny transport do Niemiec to powodzenia...Zaden dobry monter nie bedzie dla was pracowal...To jakias paranoja co teraz firmy kogucik proponuja ludziom...

Zostaw opinię o FHU Jan Marcinkiewicz - Bytom Odrzański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Jan Marcinkiewicz