Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. Jawna

Lubartów

Opinie o Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. Jawna

Widzę, że co niektórzy to chcieliby zaczynać od razu od umowy o pracę na czas nieokreślony, 3000tys na rękę i najlepiej żeby praca sama się robiła.. Nie te czasy! Najpierw dajcie coś z siebie, wykażcie się. Ale nie..najlepiej narzekać jak to mi źle w Dako i wrzucać na innych.. Ktos was zmusza tu pracować?!

anioł
@Pracownik 05.10.2016, 21:56

nikt ale pamiętej właścicielu szanuj pracownika swoego bo nie będziesz miał lepszego.. Ukraincy popracuja i uciekną też to sobie wtłucz do głowy wlascicielu

Zostaw opinię o Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. Jawna - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Sp. Jawna