FHU Gładysz i Synowie Sp.j

Tarnów

Opinie o FHU Gładysz i Synowie Sp.j

xxxxx

Oddając auto na wymianę rozrządu miałem nadzieje że salon to salon nie jakiś warsztat panowie zrobili sobie przejażdżkę testową mina pana z serwisu była nie do opisania jak im powiedziałem ze auto GPS nie będę pisał z jakimi predkosciami jezdzili po okolicy ale nigdy nie oddam tam auta i nie polecę nikomu ,tak jak dobre opinie również złe idą w świat .Pozdrawiam pana P.

power

Omijać szerokim łukiem!Mówią co innego, myślą co innego, robią co innego! Wieczne oszczędności na pracownikach!

Zostaw opinię o FHU Gładysz i Synowie Sp.j - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Gładysz i Synowie Sp.j