budomex puza

Gołdap

Opinie o budomex puza

Munio

Stosunek do klienta, podmienianie dokumentow a w rezultacie przynajmniej jedna sprawa sadowa i lepiej bylo zwinac manatki

dostawca

spółka złożyła wniosek o upadłośc

podwykonawca

Czy ktoś orientuje się, czy ta spółka jeszcze istnieje? Nie zapłacili za wykonaną pracę, a telefonu nikt nie odbiera. Pewnie jestem w gównie po uszy.

gość

Czy ta firma jeszcze produkuje, brak jakiegokolwiek kontaktu. Czy ktoś coś wie na ten temat.

gość
@gość 16.07.2015 23:05

Firma już nic nie produkuje. Tak naprawdę to już nie istnieje.

vip

To prawda nie polecam tej fimy jako miejsca zatrudnienia.

Anonim 2

A ja nie polecam ich uslug. Ceny jak za produkt 1 jakosci a dostaje sie cos zupelnie innego. Klient jak juz zaplaci przestaje sie liczyc bo kasa juz jest w kieszeni. Reklamacje to koszmar! Klientowi trzeba poprostu wyjasnic, ze sie nie zna a wszystko jest jak nalezy i reklamacja z glowy. Jak nie to pracownicy Budomex oswiadcza, ze tak jest bo klient tak wlasnie sobie zyczyl.

nie polecam tam pracować. każdy na każdego tam donosi.szczególnie [usunięte przez moderatora]. lepsze warunki w irydzie

Zostaw opinię o budomex puza - Gołdap

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budomex puza