Rybhand Trzcielińscy sj

Szczecin

Opinie o Rybhand Trzcielińscy sj

Ludzie co wy wypisujecie. Płacą dobrze jak na polskie warunki, a właściciel to wspaniały człowiek. Złodzieje i nieroby nie dostają wypłaty na całym świecie !

olek

witam w szczecinie potrzebowali kierowce, czy ktos sie orientuje czy warto tam aplikowac na kierowce? jakie warunki finansowe oferuja i ile godzin trzeba pracowac na dzien? czy kierowca to tylko kierowca czy tez zajmuje sie innymi rzeczami?

rare

Witam, firma nie wypłacalna , wykorzystują ludzi jak sie da , człowiek zapiernicza i liczy że go docenią ale nie w tej firmie! Obiecanki z pieniążkami a później 10 tego oczka wielkie i rozczarowane bo pare stówek mniej. a mógłbym pisać i pisać o tej firmie a wlasciwie cyrku. ale jak co odradzam pozdro

zorzek

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!!! WŁAŚCICIEL TRAKTUJE LUDZI JAK BYDŁO I NIEWOLNIKÓW OBIECUJE DOBRE WYPŁATY A CO DO CZEGO TO NIC NIE MASZ I JESZCZE PO SĄDACH TRZEBA ICH CIĄGAĆ JA NIE ODPUŚCIŁEM I SWOJE ODZYSKAŁEM OD ZŁODZIEJA!!!

Zostaw opinię o Rybhand Trzcielińscy sj - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybhand Trzcielińscy sj