Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 16 ocen.

Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.
4 16 6 1

Opinie o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

Administrator

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

ab
@admin 02.08.2015 16:55

Witam, przyjmujecie może osoby bez doświadczenia komercyjnego, z podstawowymi umiejętnościami? Na waszej stronie widzę, że poszukujecie praktykantów Django. Czy wymagany jest status studenta? Czy używacie też innych frameworków np. Flask? Pozdrawiam.

dook
@ab 03.08.2015 11:46

Dzień dobry. Mamy stanowisko Junior 1, na którym wymagana jest podstawowa znajomość Python i dowolnego frameworka (Flask, Django). Status studenta nie jest wymagany. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.