Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Opinie o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

ab
@admin 02.08.2015 16:55
Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami....

Witam, przyjmujecie może osoby bez doświadczenia komercyjnego, z podstawowymi umiejętnościami? Na waszej stronie widzę, że poszukujecie praktykantów Django. Czy wymagany jest status studenta? Czy używacie też innych frameworków np. Flask? Pozdrawiam.

dook
@ab 03.08.2015 11:46

Dzień dobry. Mamy stanowisko Junior 1, na którym wymagana jest podstawowa znajomość Python i dowolnego frameworka (Flask, Django). Status studenta nie jest wymagany. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.