Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław

Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.
4 13

Opinie o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

dook
@ab 03.08.2015 11:46

Dzień dobry. Mamy stanowisko Junior 1, na którym wymagana jest podstawowa znajomość Python i dowolnego frameworka (Flask, Django). Status studenta nie jest wymagany. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dook Edustation Sp. z o.o. Sp.k.