Opinie o Rett-Pol w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rett-Pol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rett-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Rett-Pol w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy w Rett-Pol poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jupiter Nowy wpis
@Pytanie

Świadczenia dodatkowe? Istnieje system „premii „ gdzie musi człowiek się zatyrać a i tak będą odbijać za dosłownie wszystko co nie jest po myśli przełożonych…

Marta Nowy wpis
@Jupiter

Słabo to brzmi. :/ A oni są serio aż tak wybredni, że ostro by potrącali?

anonim Nowy wpis
@Marta

Jak długo trwa proces awansu w Rett-Pol?

Monsun
@Pytanie

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. To kwestia stanowiska i głównie zaangażowania. Trzeba się po prostu wykazać. A możliwości są spore.

Michał Nowy wpis
@Pytanie

Jedyny awans to taki gdzie dostaniesz więcej obowiązków za te same (usunięte przez administratora) pieniądze

Marcin
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej o firmie chodzi mi o oddział w Warszawie?

Czy w Rett-Pol występują paczki/bony świąteczne?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rett-Pol prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier / Kierowca. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(6 opinii)
logo firmy Prezenterka Telewizyjna
Gry Telewizyjne Sp. z o.o.
(86 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
szartys

Retpol Rzeszów bardzo profesionalna obsługa. Jestem instalatorem i wsparcie oraz kontakt na szybko ustalenia potrzebnej rzeczy przebiegł w kilka minut. Polecam również za ceny i organizowane szkolenia Lubię atmosferę w Rett-Pol za: Szybka i profesionalna obsługa instalatora

Anna

W wątku brakuje komentarzy i opinii na temat pracy w Rett-Pol w Warszawie. Może czas to zmienić? Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje ten pracodawca oraz jaka atmosfera panuje w firmie. Czy w firmie prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie widziałam ogłoszenie o pracę w charakterze przedstawiciela handlowego, ale nie jest chyba ono aktualne. Ktoś coś wie na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Rett-Pol - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Rett-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Rett-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Rett-Pol?

Liczba opinii klientów firmy Rett-Pol, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rett-Pol