THOMSON TCL

Żyrardów

Opinie o THOMSON TCL

LEGIONISTA

Powiem wam jedno omijajcie ten zakład szerokim łukiem praca przez agencje trwa max 3 miesiace a obiecuja Bóg wie co ludzie zatrudnieni przez agencje duzo bardziej sie staraja niz starzy wyjadacze nawet nie wiem za co oni dostali umowy i dodatki a co do kadry lepiej nie mowic kierownicy byle by szło jak najwiecej a liderzy to najwieksze lenie tego zakładu kawka papierosek i 8 godzin pierdzenia w stołek a gdy prosisz o pomoc to z łaska ja otrzymasz TAK SIE LUDZI TRAKTUJE W XXI wieku Dno!!!!!!! pozdrawiam wszystkich którzy od 1 czerwca ida na zielona trawke

Zostaw opinię o THOMSON TCL - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THOMSON TCL