KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.

Opinie o KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.

Ernest Smyk-Potocki

Pracowałem w KSB od 2000 do 2010 roku. Po moim odejściu firma przeszła pewną restrukturyzację i niewiele mi wiadomo co się tam teraz dzieje. Mojemu rozstaniu z KSB towarzyszył wprawdzie pewien zgrzyt, ale pracę w zespole serwisu wspominam bardzo dobrze. Atmosfera super! Przy okazji pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze pozostali w KSB, a nie pozostało ich już wielu. Firma posiada bardzo dobry produkt, w "moich czasach" była firmą inżynierską z fachowcami najwyższej klasy.

Kalafior

Niestety ale muszę powtórzyć to co przedmowcy: brak możliwości rozwoju, brak możliwości awansu, możliwość nabawienia się nerwicy i utraty poczucia własnej wartości. Co roku firma jest w złej sytuacji, więc nie można pochwalić pracowników. W sumie brak ochrzanu to tu pochwała. Cieszę się że już tu nie pracuję.

lodziarnia

To wszytsko prawda co piszą o nich na innym forum społecznosciowym. Niezłe lody kręcą. Ludzie to jedno, ale przykład idzie z góry.

wendy

Brak możliwości rozwoju. brak możliwości awansu, słaba atmosfera w pracy, niska jakość komunikacji z częścią zespołu, brak benefitów, bardzo ograniczony rozwój kariery zawodowej, brak systemu wdrożenia nowych pracowników. Na to możńa liczyć w KSB. Atmosfera w pracy jest bardzo słaba. Ludzie się wykruszają bo mają dość tego. Towarzystwo wzajemnej adoracji.

Pracowałeś lub pracujesz w firmie KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o.