alicja retel

Poznań

Opinie o alicja retel

hej mnie tez nabrała !!! tez wpłaciłem 15 zł i ciszaaaaaaa.. gg [usunięte przez moderatora] i tez chetnię będe tepił cwaniaków !!!

oszukana

UWAGA NA KOBIETE ALICJE RETEL JEST TO OSZUSTAK KTORA POBIERA KASE ZA WYJAZD DO NIEMIEC 15ZL ZA REZERWCJE BUSA A TAK NAPRAWDE TO ZNIKA I NIE ODBIERA TELEFONU NA BRALA JUZ DUZO OSOSB WIEC PROSZE OSZUKANE OSOBY O KONTAKAT TO NR GG [usunięte przez moderatora]. PROSZE WYPISUJCE ONIEJ OPINIE BO JA TEJ KOBIECIE NIE DARUJE TYCH 15ZL BO MNIE NIKT OSZUKIWAC NIE BEDZIE WIEC NAPEWNO JA ZNAJDE CHODZ BYM MIAL PRZETRZEPAC CALA POLSKE I WIECEJ STRACIC NA PALUIWO TO I TAK JA ZNAJDE A 15ZL BEDZIE DAWAC MI W ZEBACH I JA NALICZE CWANIACTWO TRZEBA TEPIC

Zostaw opinię o alicja retel - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie alicja retel